W dniach 15-17 luty w Radzyminiu odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxingu w ringowej formule low-kick juniorów. Po raz kolejny podczas zawodów znakomicie zaprezentowali się reprezentanci klubu Beskid-Dragon.

Tytuł mistrzyni Polski wywalczyły Sylwia Szymala (kat. 65 kg) oraz Sandra Paszek (kat. 52 kg). Szymala wybrana została równocześnie najlepszą zawodniczką turnieju oraz najlepiej uzdolnioną technicznie. Drugie lokaty i wicemistrzostwo kraju przypdały: Korneli Kieloch oraz debiutantom Emili Sender oraz Filipowi Beliakovowi. Popis Sender nie umknął uwadze trenerowi kadry narodowej.

Podczas mistrzostwa brązowe medale wywalczyli także Weronika Pytlarz oraz Kacper Kufel. Piątę miejsce zajął Mateusz Zoń, a drużynowo Beskid-Dragon uplasował się na drugiej lokacie.