Zbliżająca się sobota będzie znakomitą okazją by wspólnie z liczną rzeszą kibiców futsalowej drużyny Rekordu świętować zdobycie tytułu mistrza Polski. Klub szykuje moc atrakcji.

Spotkanie 22. kolejki ekstraklasy futsalu: Rekord - Euromaster Chrobry Głogów rozpocznie się w hali przy Startowej o godz. 18.30, natomiast po jego zakończeniu (ok. 20.30) odbędzie się uroczystość honorowania medalami i okazałym pucharem nowychmistrzów Polski w futsalu - reprezentantów bielskiego Rekordu.

Jak informuje klub, mistrzowska feta, która zapowiada się jako krótkie, ale efektowne widowisko. Wszystkich miłośników futsalu, a przede wszystkim sympatyków Rekordu działacze zapraszają na wszystkie z wymienionych wydarzeń. W związku ze sporym zainteresowaniem wieczorną potyczką futsalowców w tzw. recepcji sportowej uruchomiona zostanie od najbliższego czwartku, od godz. 10.00, przedsprzedaż biletów wstępu (ilość ograniczona).

Samo spotkanie transmitowane będzie w internecie na stronie futsaltv.pl. Z myślą o tych kibicach, którzy mogą nie zdążyć z nabyciem wejściówek organizatorzy przedsięwzięcia przewidują również możliwość przeżywania (absolutnie gratis) sportowych emocji emitowanych na dużym ekranie, który zostanie zainstalowany w namiocie obok hali. Tam również rozlokowane będą punkty gastronomiczne.

red