9 marca w hali tenisowej Krakowskiego Klubu Tenisowego "Na Błoniach" odbył sie turniej tenisa ziemnego w kategorii do lat 10. W zawodach wystartował bielszczanin Igor Kubalka.

Niespełna dziewięcioletni młody tenisista w trakcie rozgrywek grupowych pokonał Franciszka Kwiatkowskiego 6:1, Michała Cała 6:1 oraz Wojtka Filipek 6:1 i zajął pierwsze miejsce w grupie. W fazie finałowej pokonał Alessandro Bux w stosunku 3:4 (2), 4:1, 10:1 oraz przegrał z odwiecznym rywalem i przyjacielem z kortu Mateuszem Okrzesikiem z Żywca 2:4, 4:3 (0),4:10 i zajął 2 miejsce w turnieju.

Tym samym stolicy małopolski odbył się beskidzki finał, który stał na wysokim poziomie i bardzo podobał się kibicom zgromadzonym na turnieju.