W czwartym sparingu tej zimy bialska Stal po raz drugi stanęła w szranki z zespołem pierwszoligowym. Po zwycięstwie nad Termalicą Bruk-Bet Nieciecza zespół BKS musiał uznać wyższość ROW-u Rybnik.

Przez pierwsze pół godziny zespół gości remisował z pierwszoligowcem w niczym mu nie ustępując. W 32. minucie Idrissa Cisse po błędzie bielskiej obrony zdobył pierwszego gola. Trzy minuty później było już 2:0, a gola strzałem głową po rzucie rożnym zdobył testowany zawodnik z Mołdawii.

Od początku drugiej połowy trener Rafał Górak zmienił kilku zawodników, ale obraz gry nie uległ zmianie. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, a żadna z ekip nie potrafiła zmienić rezultatu spotkania. Ostatecznie więc ROW pokonał BKS Stal i była to pierwsza porażka bielszczan z zimowych sparingach.

Energetyk ROW Rybnik - BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 (2:0)

BKS Stal: Łysoń - Testowany (46. Habdas), Antczak, Kopeć, Wójcik (46. Testowany) - Czaicki, Łybyk (46. Brychlik), Wiśniewski (46. Testowany), Karcz - Caputa (60. Uzoma), Pontus.