Komplet widzów oglądać będzie z trybun pojedynek Podbeskidzia z Legią. Gdyby zestawić tylko spotkania w rundzie wiosennej, bielszczanie są... liderem.

"Górale" w dwóch wiosennych spotkaniach zgromadzili na swoim koncie cztery punkty, podobnie jak Śląsk Wrocław, Korona Kielce, Zagłębie Lubin czy Polonia Warszawa. To jednak podopieczni trenera Dariusza Kubickiego mogą pochwalić się najlepszym bilansem bramkowym, bowiem wiosną zdobyli cztery gole i nie stracili żadnego. Dlatego do konfrontacji z liderującą Legią Warszawa przystąpią jako najlepszy zespół w rundzie rewanżowej. Piątkowe starcie na obiekcie przy ul. Rychlińskiego zobaczy komplet widzów. Ostatnie bilety na to spotkanie, zostały sprzedane w środowe poranek.

Starcie z "Wojskowymi" będzie wyjątkowe również dla samego Kubickiego. To przez wiele lat zespół z Łazienkowskiej reprezentował obecny szkoleniowiec Podbeskidzia, a w późniejszym okresie czasu boczny obrońca mający za sobą występy w kadrze narodowej był również szkoleniowcem stołecznej ekipy. Dziś Kubicki zapewnia jednak, że sentymentów nie będzie, a dla niego liczy się tylko zwycięstwo "Górali".

Początek spotkania o godz. 20.45.

bak