Wysokim wyjazdowym zwycięstwem zakończyła się wyprawa do Czeladzi koszykarzy DAAS Basket Hills. Bielszczanie już po pierwszej połowie byli niemal pewni zwycięstwem.

Pierwsza kwarta dała kibicom przedsmak tego co działo się w kolejnych odsłonach rywalizacji. Po pierwszej połowie koszykarze z Bielska-Białej prowadzili już różnicą 21 punktów i tylko katastrofa mogła odebrać im zweycięstwo. W trzeciej kwarcie zespół MCKS Czeladź co prawda umiejętnie grał pod koszem i zwyciężył tę część spotkania (17:16), ale w czwartej kwarcie bielszczanie po raz kolejny w tym spotkaniu pokazali na parkiecie kto zasłużył na zwycięstwo.

Warto zwrócić uwagę na świetną grę rezerwowych w ekipie DAAS Basket Hills, którzy w ostatniej części pojedynku zdobyli 27 punktową przewagę, dzięki czemu goście z parkietu schodzili zwyciężając różnicą ponad czterdziestu punktów.

MCKS Czeladź - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 51:98 (11:22; 14:24; 17:16; 9:36)
DAAS: Szybowicz Grzegorz - 26 pkt, Błotko Grzegorz - 16 pkt, Kozaczka Robert - 10 pkt, Mądry Łukasz - 10 pkt, Karnia Piotr - 10 pkt, Adamus Mateusz - 8 pkt, Żak Wojciech - 7 pkt, Sablik Paweł - 4 pkt, Goryl Maciej - 4 pkt, Kruczek Sławomir - 2 pkt oraz Garus Paweł - 1 pkt.