Kolejne nieudane spotkanie w wykonaniu bielskich siatkarzy. Tym razem BBTS w hali pod Dębowcem uległ w trzech partiach Transferowi Bydgoszcz i odpadł z Pucharu Polski.

Początek pucharowego spotkania należał do bielszczan, którzy prowadzili już różnicą trzech "oczek" (4:1). Wraz z biegiem czasu coraz lepiej w hali pod Dębowcem radzili sobie goście. Już na drugą przerwę techniczną bydgoszczanie schodzili prowadząc różnicą pięciu punktów. Do końca tej partii podopieczni trenera Janusza Bułkowskiego nie potrafili wrócić do właściwego rytmu gry i gładko przegrali prerwszego seta.

Druga odsłona rywalizacji to od samego początku dominacja drużyny Transferu, która na obie przerwy techniczne schodziła ze sporym zapasem punktowym (4:8, 11:16). W końcówce partii bielszczanie spróbowali jeszcze odmienić losy rywalizacji, jednak na wygranie seta zabrakło kilku punktów. W trzecim secie wyrównana walka trwała jedynie do stanu 3:3. W kolejnych minutach na parkiecie ponownie rządzili goście z Bydgoszczy, którzy w trzech setach odprawili z kwitkiem zespół BBTS.

BBTS Bielsko-Biała - Transfer Bydgoszcz 0:3 (16:25, 21:25, 19:25)
BBTS: Fijałek, Vlk, Buniak, Kalembka, Gonzalez, Błoński oraz Swaczyna (libero) Bućko, Kokociński, Kwasowski.