Drużyna DAAS Basket Hills bez większych problemów pokonała w meczu wyjazdowym MCKIS Jaworzno II. To pierwsze zwycięstwo bielszczan na obcym terenie w tym sezonie.

Mecz od pierwszego gwizdka sędziego był pod kontrolą bielskiej drużyny. Po dość nerwowy początku, od stanu 11:11 sygnał do ataku w zespole gospodarzy dał Piotrek Karnia i ekipa z Bielska-Białej zaczęła systematycznie powiększać przewagę. Popularny "Karny? zagrał świetny mecz w pierwszej połowie i szkoda, że już na początku drugiej połowy musiał opuścić boisko za piąte przewinienie.

Równie dobrze w walce pod "deskami? radzili sobie wysocy zawodnicy DAAS Basket Hills: Piotr Męcnarowski, Łukasz Mądry oraz Maciej Goryl, którzy całkowicie zdominowali grę pod koszami zdobywając w trójkę w sumie 38pkt i dając drużynie wiele zbiórek. Warto wspomnieć, że ozdobą spotkanie był "alley oop? zagrany przez Wojtka Żaka do Pawła Sablika.

MCKIS Jaworzno II - DAAS Basktet Hills 57:112 (15:29; 15:33; 11:14; 16:36)
DAAS: Mądry Łukasz - 16pkt, Karnia Piotr - 14pkt, Sablik Paweł - 14pkt, Męcnarowski Piotr - 13pkt, Błotko Grzegorz - 13pkt, Bortlik Przemysław - 10pkt, Szybowicz Grzegorz - 9pkt, Żak Wojciech - 8pkt, Goryl Maciej - 8pkt i Adamus Mateusz - 7pkt.