W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej BKS Stal na wyjeździe zmierzył się z Górnikiem Zabrze. Trzeci zespół grupy południowej po bramce Damiana Zdolskiego zremisował to spotkanie.

Mecz rezerw Górnika z bialską Stalą rozpoczął się od dobrej akcji gości, którzy już w 1. minucie mogli wyjść na prowadzenie. Wpierw strzelał Dariusz Rucki, bramkarz odbił piłkę przed siebie, a ta trafiła wprost pod nogi Przemysława Brychlika. Pomocnik uderzył jednak wprost w bramkarza Górnika. Była to najlepsza okazja podopiecznych trenera Jana Furlepy w pierwszej części meczu. Później na boisku zapanowała walka, z któej niewiele jednak wynikało. Sytuacji podbramkowych było z obu stron jak na lekarstwo, nic więc dziwnego, że do przerwy wynik był bezbramkowy.

Druga część meczu przyniosła oczekiwane bramki. Najpierw w 48. minucie po rzucie wolnym wykonywanym z połowy boiska w polu karnym najlepiej znalazł się Rafał Otwinowski, który pokonał Krzysztofa Kozika. Sześć minut później było już 1:1. Na listę strzelców wpisał się Damian Zdolski, który wykorzystał podanie z lewej strony boiska. W ostatnich minutach spotkania obie drużyny próbowały jeszcze zdobyć decydującą bramkę, lecz wynik pojedynku nie uległ już zmianie.

Górnik Zabrze II - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
Bramka: Zdolski (54')

BKS: Kozik - Kopeć, Sornat, Antczak, Zdolski - Luke (54. Pontus), Czaicki, Wójcik (60. Łybyk), Caputa - Brychlik (54. Lewandowski), Rucki.