Koszykarze DAAS Basket Hills wciąż niepokonani na własnym parkiecie. W sobotę bielszczanie z kwitkiem odprawili ekipę z Gliwic, choć po pierwszej kwarcie przegrywali.

Drużyna AZS PŚ Gliwice musiała uznać wyższość drużyny z Bielska-Białej. Po słabej pierwszej kwarcie przegranej 12:23 drużyna DAAS Basket Hills ostro wzięła się za odrabianie strat. Trzy kolejne odsłony padły łupem lokalnych zawodników i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem. Na duże brawa w zespole gospodarzy zasłużyli Robert Kozaczka - zdobywca 17 punktów, Grzegorz Błotko, który rzucił dla drużyny 15 punktót oraz Paweł Sablik, który dołożyl 13 "oczek" w tym zaimponował dwoma wsadami do kosza. Warto podkreślić, że każdy z pozostałych zawodników dołożył punkty do końcowgo wyniku.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała : AZS PŚ Gliwice 95:65 (12:23; 28:6; 29:18; 26:18)

DAAS: Kozaczka Robert 17 pkt, Błotko Grzegorz 15 pkt, Sablik Paweł 13 pkt, Mądry Łukasz 11 pkt, Bortlik Przemysław 10 pkt, Szybowicz Grzegorz 10 pkt, Garus Paweł 5 pkt, Żak Wojciech 5 pkt, Karnia Piotr 5 pkt i Goryl Maciej 4 pkt.