Robert Kozaczka poprowadził drużynę DAAS Basket Hills do kolejnej wygranej na trzecioligowym froncie. Koszykarze bez większych problemów pokonali gości z Czeladzi.

Już po pierwszej kwarcie bielszczanie prowadzili różnicą kilku punktów. Do przerwy przewaga ta wzrosła do piętnastu "oczek" i pewnym stało się, że o drugie zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach nie powinno być trudno. W kolejnej części spotkania miejscowi nieco jednak się rozluźnili czego efektem była porażka w tej kwarcie aż 8:16. W końcówce rywalizacji Basket Hills nie zawiedli rzeszy swoich sympatyków i odnieśli wysokie zwycięstwo w tej części gry oraz całym spotkaniu.

Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Robert Kozaczka, który rzucił 19 punktów. Osiem "oczek" mniej dołożył Grzegorz Błotko.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MCKS Czeladź 62:45 (17:12; 17:7; 6:18; 22:8)

DAAS: Robert Kozaczka - 19 pkt, Grzegorz Błotko - 11 pkt, Wojciech Żak - 7 pkt, Paweł Sablik - 6 pkt, Maciej Goryl - 6 pkt, Łukasz Mądry - 6 pkt, Mateusz Adamus - 3 pkt, Przemysław Bortlik - 2 pkt, Piotr Męcnarowski - 2 pkt, Sławomir Kruczek - 0 pkt, Piotr Karnia - 0 pkt.