Rozpoczęła się trzecia kolejka OrlenLigi. Siatkarki BKS-u Aluprofu w trzech setach pewnie mecz przed własną publicznością i objęły prowadzenie w tabeli rozgrywek.

Siódemka Legionovia Legionowo nie wykorzystała swojej szansy. Podopieczne Macieja Kosmola zwłaszcza w drugiej odsłonie miały sporą przewagę nad rywalkami (7:13), jednak nie utrzymały jej do końca. Bielszczanki były bezlitosne i zamknęły spotkanie w trzech partiach, wygrywając w trzecim secie do 20. Helena Horka i Małgorzata Lis były najczęściej punktującymi zawodniczkami drużyny zwycięskiej, zapisując na swoim koncie po 12 "oczek".

MVP spotkania wybrała została Dorota Wilk.

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka SK bank Legionovia 3:0 (25:23, 25:20, 25:20)

BKS Aluprof: Nikić, Horka, Lis, Beier, Wilk, Łyszkiewicz, Wojtowicz (libero) oraz Strózik.