Rezerwy Podbeskidzia odniosły pierwsze zwycięstwo w trzeciej lidze. W wygranej z Polonią Głubczyce największy udział miał Krzysztof Chrapek, który już w pierwszej połowie skompletował hat-tricka.

Rezerwy Podbeskidzia przystąpiły do tego meczu zasilone sporym zaciągiem z pierwszego zespołu, a drużynę wyjątkowo poprowadził Ryszard Kłusek, asystent Czesława Michniewicza. W wyjściowym składzie znaleźli się Piotr Adamek, Adam Deja, Dariusz Kołodziej, Sebastian Bartlewski, Mateusz Kupczak i Krzysztof Chrapek. Ten ostatni już w pierwszej połowie skompletował hat-tricka i "Górale" schodzili na przerwę z prowadzeniem 3:0. Tuż przed końcem pierwszej połowy drugą żółtą kartę, a w konsekwencji czerwoną, ujrzał Rafał Czarnecki z Polonii.

Kolejne gole dla Podbeskidzia II wydawały się więc kwestią czasu. W 52. minucie wynik rywalizacji podwyższył Damian Nowak, a na siedem minut przed końcem spotkania wynik rywalizacji ustalił Krystian Zelek. W 70. minucie, po błędzie taktycznym, goście zdobyli honorowe trafienie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Polonia Głubczyce 5:1 (3:0)
Bramki: Chrapek (14', 18', 35'), Nowak (52'), Zelek (83')

Podbeskidzie II: Adamek - Zakrzewski, Deja, Kareta (65. Fabisiak), Nagi (61. Patroń) - Olszowski (55. Zelek), Kołodziej, Bartlewski, Kupczak, Nowak (55. Wojtasik), Chrapek.