W dniach 26-29 sierpnia Mikołaj Wrzoł grał w turnieju z serii Tennis Europe serii 2 na Węgrzech w miejscowości Pecs. Bielszczanin po raz kolejny sięgnał po zwycięstwo w grze podwójnej.

W grze pojedynczej Mikołaj dotarł do II rundy w której uległ wyżej notowanemu zawodnikowi chorwackiemu Karlo Suevich 1/6, 3/6. Niepowodzenie w grze singlowej Wrzoł powetował sobie w deblu.  Polska para Mikołaj Wrzoł/ Daniel Michalski mimo że nie należała do faworytów turnieju wspięła się na swoje najwyższe możliwości. Polacy w drodze do finału pokonali parę serbską Bendjamaa/Nedic 6/1, 7/5, następnie  rozstawioną z nr 1 parę Mashtakov (UKR)/Vitcov(MDA) i parę węgierską Sipos/Tamas 6/3, 6/1.

W finale Mikołaj z Danielem gładko pokonali inny polski debel Dudek/Paluch 6/1, 6/0. Bielsko-warszawska para stanęła na najwyższym stopniu podium już drugi raz w ciągu ostatnich dwóch tygodni turniejowych w turnieju międzynarodowym z serii Tennis Europe.