W czasie gdy pierwsza drużyna Podbeskidzia przygotowuje się do meczu Pucharu Polski, Aleksander Jagiełło przebywa na zgrupowaniu Reprezentacji Polski do lat 19.

W poniedziałek młodzi zawodnicy z Polski rozegrali pierwszy z dwóch zaplanowanych sparingów z Gruzją. Niestety drużyna biało-czerwonych na terenie rywala musiała uznać wyższość gospodarzy, którzy gładko zwyciężyli 3:0. Duży wpływ na rezultat potyczki miała czerwona kartka, którą zobaczył Paweł Stolarski już w 14 minucie gry. Młody pomocnik Podbeskidzia Aleksander Jagiełło przebywał na murawie całe 90 minut, lecz nie zapisał się niczym szczególnym w protokole meczowym.  Warto wspomnieć, iż selekcjonerem kadry Polski U-19 jest były szkoleniowiec bielszczan, Marcin Sasal.