Marcin Habdas, były zawodnik Zapory Wapienica, już strzela bramki dla trzecioligowca, a BKS Stal zremisował z Górnikiem Siersza. Trener Jan Furlepa nadal testuje sporą grupę zawodników.

Sparing z Górnikiem Siersza kończył tygodniowe zgrupowanie BKS na własnych obiektach. Mimo ogromnego upału, w jakim toczył się mecz piłkarze obu ekip robili wszystko, by to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść. W 19. minucie świetną akcję bialan wykończył jeden z testowanych graczy BKS, ale jego strzał głową swietnie obronił bramkarz. W 34. minucie było już jednak 1:0 dla podopiecznych trenera Jana Furlepy. Do prostopadłej piłki doszedł Dariusz Rucki i wślizgiem umieścił ją w bramce.

Tradycyjnie w przerwie meczu trener BKS wymienił większość swoich graczy. Już w 56. minucie bialska Stal podwyższyła na 2:0, a strzelcem gola okazał się Marcin Habdas. Górnik już sześć minut później zdobył bramkę kontaktową. Z minuty na minutę gra była wolniejsza, a na boisku robiło się coraz więcej miejsca. Górnik do końca spotkania dążył jednak do wyrównania i to udało się w 90. minucie meczu.

BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik Siersza 2:2 (1:0)
Bramki: Rucki (34'), Habdas (56')

BKS (I połowa): Testowany - Testowany, Antczak, Sornat, Zdolski - Testowany, Testowany, Testowany, Rucki - Testowany, Testowany.
II połowa: Testowany - Testowany, Testowany, Sieńkowski, Zdolski - Czak, Czaicki, Caputa, Brychlik - Habdas, Testowany.