Najpiękniejsze kobiety z naszego regionu zdobią kolejne strony kalendarza wydanego przez Lucynę Grabowską.

Twarzą lutego jest Magdalena Pępek, która została sfotografowana przez Magdalenę Ostrowicką. Makijaż wykonała Ewa Trzeciak. Sponsorem strony jest firma Majster  - producent szaf i mebli z Bielska-Białej.

Magda uczy się w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu na profilu policyjnym. W przyszłości chciałaby pracować w policji kryminalnej. Obecnie zajmuje się modelingiem. W ubiegłym roku zdobyła tytuł pierwszej wicemiss lata w Sopocie oraz tytuł miss foto 2012. Magda bierze udział w licznych pokazach i sesjach zdjęciowych. Wszystko to sprawia jej wiele radości i satysfakcji. W wolnych chwilach znajduje czas na dobrą książkę oraz spotkania z przyjaciółmi.

Kalendarz

Nasz portal będzie co miesiąc przedstawiał jedną stronę kalendarza wydanego przez Lucynę Grabowską-Górecką i Sarę Karcz. Kalendarz jest efektem współpracy czterech fotografów, trzech wizażystek oraz pięciu firm, które udostępniły swoje kolekcje. Każda strona jest sponsorowana przez inną firmę. Na zdjęciach w kalendarzu znajdują się kolekcje: Gabrieli Kowalewskiej, Jadwigi Stachury, Sylwii Kasperek, Klaudii Nikiel i firmy SHE.

Autorami zdjęć w kalendarzu są: Iwona Wolak, Magdalena Ostrowicka, Magdalena Tarach oraz Paweł Strykowski. Makijaże wykonały: Anna Gabor, Ewa Trzeciak i Iwona Polak.

Zdjęcia z premiery kalendarza znajdują się pod adresem: http://www.bielsko.biala.pl/905,reportaz

Zapraszamy do oglądania zdjęć!