IX Motosfera

Galeria nowoczesnych pojazdów

 Od piątku 18 maja  w Galerii Sfera najwięksi dealerzy motoryzacyjni prezentują najnowsze modele samochodów i motocykli. W jednym miejscu zaprezentowanych zostanie ponad 20 pojazdów. Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z nowinkami motoryzacyjnymi, porównania poszczególnych modeli oraz wypytania doradców o wszelkie ciekawostki. Podczas Motosfery zaprezentowane zostaną samochody, takie jak: Mazda CX-5, Citroen DS5, BMW serii 1, Ssangyong Korando oraz Actyon Sports, Renault Koleos, Peugeot 208 Allure, Mercedesy klasy B oraz M, Volvo XC60, Lancia Ypsilon, Fiat Panda, Alfa Romeo Giulietta, Skoda Yeti, KIA Cee'd, Volkswagen UP oraz Audi Q3. Pojawią się także wspaniałe motocykle: Harley Davidson, Ducati oraz Hyosung.

 Organizowana od dziewięciu lat Motosfera to praktycznie jedyna tego typu impreza w regionie, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających - wyjaśnia Joanna Bierówka, specjalistka ds. marketingu Galerii Sfera.

 Motosferę zakończy „motoshow”

 Na zakończenie Motosfery, 26 maja (sobota) odbędzie się na parkingu przed galerią I niezwykłe „MOTOSHOW” - będzie to doskonała sposobność zarówno do nauki, jak i do zabawy. Podczas tego wydarzenia zaprezentowane zostaną elementy nauki bezpiecznej jazdy, m.in. troleje (symulacja jazdy w poślizgu), test płynności jazdy - tzw. Test Stewarta, pojawią się także symulatory imitujące zderzenie z pojazdem, wybuchu poduszki powietrznej oraz dachowania samochodu. Specjalne alkogogle pokażą, jak zachowuje się organizm po spożyciu alkoholu (symulacja „ku przestrodze”). Miłośników mocniejszych wrażeń z pewnością zainteresują akrobacje motocyklowe w wykonaniu stuntera Rafała Pasierbka oraz trial motocyklowy. Doskonałą dawkę humoru zapewni twincar (samochody syjamskie) i kapryśny crazycar. Na najmłodszych czekać będzie specjalny dmuchany tor wyścigowy.

Zapraszamy!