Krzysztof Prusik, tenorzy i diva wystąpią podczas "Andrzejek z muzą" w środę, 29 listopada o 18.00 w Bielskim Centrum Kultury.

Na publiczność czekają wspaniali artyści oraz największe przeboje operowe, operetkowe, musicalowe i pieśni neapolitańskie, a także największe hity muzyki rozrywkowej.

Krzysztof Prusik to zwycięzca "Voice of Senior" 3 edycji z 2022 roku. Koncertował z chórem Opery Narodowej, chórem Teatru Wielkiego w Warszawie, w Dubaju i Jordanii.

Edyta Piasecka (na zdjęciu) to gwiazda polskiej opery (sopran koloraturowy). Debiutowała w Operze Krakowskiej w 1997 roku partią Królowej Nocy. Stworzyła znakomite kreacje - Rozyny w "Cyruliku sewilskim" Rossiniego, Rozalindy w "Zemście nietoperza" Straussa.

Grażyna Grinner to pianistka, akompaniator, teoretyk muzyki i pedagog. Jest absolwentką wydziału kompozycji i teorii muzyki Akademii Muzycznej w Katowicach.

Dariusz Pietrzykowski to tenor liryczny, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, solista współpracujący z Operą Narodową w Warszawie, Teatrem Wielkim w Poznaniu, Operą Bałtycką w Gdańsku. Współpracuje z orkiestrami NOSPR w Katowicach, Filharmonią Łódzką, Filharmonią Krakowską.

Tomasz Białek – tenor, współpracował jako solista z Gliwickim Teatrem Muzycznym (wspaniała rola w musicalu "Hello Dolly" Berneta Tukera). Artysta Śląskiego Kabaretu Rak, założyciel Teatru Muzycznego Castello.

Bartosz Nowak – absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, w 2018 roku zadebiutował w Warszawskiej Operze Kameralnej. W 2018 roku zwycięzca "Bitwy Tenorów na Róże". Artysta koncertuje w całej Polsce. Jest finalistą programu "Master Chef Polska". Prowadzi swój kanał "Tenor od kuchni".

"Andrzejki z muzą", 29 listopada godz. 18.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety - 65 zł (ulgowy dla seniorów 57 zł).