W weekend 25-26 marca w bielskiej Hali pod Dębowcem odbędą się 2 Targi EkoTrendy. To wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą żyć zdrowo, aktywnie i być Eko. Prezentowane będą zdrowa żywność, ekoprodukty oraz zagadnienia z zakresu rekreacji.

Targi EkoTrendy mają na celu propagowanie idei ekologicznego, zdrowego stylu życia. Na targach pojawią się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby najwyższej jakości. Producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność i troskę o zachowanie czystości planety.

Najbliższa edycja Targów zapowiada się bardzo interesująco. Do dyspozycji zwiedzających będzie ponad 150 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność, jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne czy doradztwo dietetyczne.

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów poszukującym kontaktów biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.

Targom będzie towarzyszył szereg atrakcji:
• Strefa Kulinarna
• Prelekcje
• Koncert Relaksacyjny
• Eko przedszkole targowe
• Konkurs dla odwiedzających targi
• Pokazy kuchni bałkańskiej i węgierskiej

2 Targi EkoTrendy, 25-26 marca, godz. 10.00-18.00, Hala pod Dębowcem. Bilety - 10 zł, do kupienia bezpośrednio w kasie przed wejściem (dzieci do lat 14 pod opieką rodziców oraz grupy zorganizowane – wstęp bezpłatny; e-bilet –  bezpłatne wejście na targi, można go pobrać od 1 marca i okazać w punktach kasowych, gdzie jest wymieniony na bezpłatną wejściówkę).