Jest nadzieja, że wreszcie odbędzie się przekładany już trzy razy Poranek Muzyczny dla Dzieci w Bielskim Centrum Kultury. Znani najmłodszym słuchaczom i lubiani przez nich SuperWirtuozi wystąpią w niedzielę, 6 czerwca o 11.00.

Poranek będzie poświęcony Bielsku-Białej i przebiegnie pod hasłem „Moja Mała Ojczyzna”. Mali melomani usłyszą bogaty repertuar muzyki klasycznej, filmowej oraz piosenki dziecięcej – oczywiście w przystępnej i ciekawej oprawie.

Narodziny Nowego Świata to najnowsza seria koncertów familijnych będących odpowiedzią na zwariowane czasy pandemii, w których przyszło nam żyć. Artyści chcą odnieść się do tej sytuacji z dużą dozą humoru i dystansu, a jednocześnie zachęcić dzieci i rodziców do pielęgnowania swoich pasji. Szalona opowieść, zawieszona pomiędzy przeróżnymi epokami, zabierze małych widzów w najciekawsze zakamarki świata. Nie zabraknie ważnych dla światowej muzyki nazwisk, które z każdym koncertem będą brzmieć bardziej znajomo.


Wykonawcy:
SuperWirtuozi
Maciej Cisovsky (prowadzenie zespołu, scenariusz, muzyka)
Michał Misza Czorny (scenariusz i reżyseria)

Poranek Muzyczny dla Dzieci: SuperWirtuozi, 6 czerwca godz. 11.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety - 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy).