Witek Muzyk ulicy zaprasza - 17 października do Klubu Klimat na godzinę 19.30. To jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci polskiej sceny muzycznej. Jego droga zwraca uwagę coraz większej ilości Polaków w kraju i za granicą.

Muzyk, który z warszawskich ulic i stacji metra, gdzie grał przez półtora roku, trafia na największe polskie sceny, koncertuje m.in. w USA, Anglii, Walii i Irlandii. Wydał dwie płyty i w roku 2019 zagrał m.in. na Festiwalu Poland'Rock. Jest w trakcie nagrywania trzeciej płyty, która ukaże się na wiosnę.

Styl muzyczny Witka chyba najbardziej oddaje tytuł jego drugiej płyty: "Folko Rocko Punko Polo". Muzyka Witka jest wyjątkowa i zaspokaja każde gusta, niezależnie od wieku odbiorcy czy muzyki, której słucha. Wszyscy uczestnicy koncertu odnajdą w nim coś dla siebie i każdy będzie mógł włączyć się do wspólnej zabawy.

Kim jest Witek Muzyk Ulicy? Jego historia jest niesamowita i urzekająca. Fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste, bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem, m.in. grając na ulicach.