BEST CJO wraz z Wydawnictwem Pearson pragną zaprosić dorosłych oraz młodzież szkolną z Bielska Białej oraz okolic do wzięcia udziału w językowym videokonkursie.

 Aby wziąć udział w konkursie należy do 21 września 2018 wysłać e-mail na adres: [email protected] z dopiskiem „JĘZYKOWY VIDEOKONKURS” zawierający nagranie, które weźmie udział w konkursie (szczegóły poniżej). 

Spośród wszystkich filmów BEST CJO wyłoni szczęśliwca, który w nagrodę będzie mógł wziąć udział w wybranym przez siebie semestralnym kursie języka obcego wybranej z aktualnej oferty BEST CJO w Bielsku Białej całkowicie za darmo! Wyniki już 28 września 2018. Poza nagrodami głównymi przyznanymi zwycięzcom, do pozostałych uczestników trafią nagrody pocieszenia w postaci książek, fiszek oraz gadżetów, a także rabaty w wysokości 100,00 oraz 200,00 zł do wykorzystania na dowolny kurs z oferty BEST CJO Bielsko Biała.         

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy do 21.09.2018 r. przesłać na adres [email protected] nagranie video na którym autor, w języku obcym, opowie o zabawnej sytuacji związanej z nauką bądź wykorzystaniem języka obcego, która przytrafiła się właśnie jemu.

We wiadomości należy także zawrzeć niezbędne do wzięcia w konkursie dane: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, datę urodzenia, numer telefonu, adres e-mail oraz dołączyć następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „BEST” CJO do celów marketingowych szkoły, w tym do powiadomienia mnie o wyniku konkursu oraz upublicznienia imienia i nazwiska w razie wygranej”.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.bestcentrum.pl.