Centrum Języków Obcych BEST zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie plastyczno-językowym. Do wygrania 12 darmowych semestralnych kursów języka angielskiego oraz nagrody rzeczowe.

BEST CJO wraz z Wydawnictwem Pearson pragną zaprosić dzieci i młodzież szkolną z Bielska Białej oraz okolic do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, w którym do wygrania mamy niezwykle atrakcyjne nagrody. Aż 12 autorów najlepszych prac otrzyma bowiem semestralny kurs języka angielskiego, którego wartość to ok. 500 zł!  Do pozostałych uczestników trafią nagrody pocieszenia w postaci książek, fiszek oraz gadżetów, a także rabaty w wysokości 100,00 oraz 200,00 zł do wykorzystania na dowolny kurs z oferty BEST CJO Bielsko Biała.            

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy do 14.09.2018 r. przesłać lub dostarczyć do oddziału BEST CJO w Bielsku Białej prace konkursowe. Temat tegorocznego konkursu to:

SŁOWNIK TEMATYCZNY

Zadaniem każdego z uczestników będzie stworzenie mini-słowniczka o wybranej przez siebie tematyce. Minimalna liczba haseł, która powinna znaleźć się w słowniku wynosi 6. Każde hasło opatrzone powinno zostać ilustracją, która pozwoli domyślić się jego znaczenia. Akceptowane będą jedynie prace w formie papierowej.

Pełny regulamin konkursu znajdą Państwo na stronie: www.bestcentrum.pl