Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Upgrade Your Business, które odbędzie się 07 lutego w Klubokawiarni Aquarium.


Rozwój własnego biznesu, a później współpraca z innymi organizacjami to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorcy. Jak robić to dobrze? Z czym trzeba się zmierzyć i jak sobie radzić? Na jakie przeszkody możemy trafić? O tym właśnie będziemy rozmawiać podczas pierwszej w tym roku, a w sumie już 28. edycji Upgrade Your Business.

Tym razem event obędzie się w przytulnej i gościnnej Klubokawiarnia Aquarium, gdzie wystartujemy 7 lutego o godzinie 18.00.

Jeśli prowadzisz biznes i szukasz nowych kontaktów, startujesz z własną firmą i szukasz wiedzy, czy po prostu interesujesz się tematyką związaną z biznesem i startupami – to chcesz z nami być!

Agenda:
18:00 – 18:30 Daniel Kawka z Kuloodporni Bielsko-Biała: Współpraca biznesu z organizacjami pozarządowymi na przykładzie Fundacji Kuloodporni
18:30 – 19:00 Sylwia Cybulska, Piotr Cybulski że startupu BlindTouch: Prototyp aparatu fotograficznego dla niewidomych z perspektywy jego twórcy.
19:00 – 20:00 Networking

Zapraszamy zarówno osoby planujące rozpoczęcie działalności, jak i tych którzy pierwsze kroki maja już za sobą i chcą rozwinąć swoją firmę.

Wstęp bezpłatny dla pierwszych 50-ciu osób, które wygenerują bilet pod adresem https://uyb28.evenea.pl/
Pozostałe bilety za symboliczne 7 zł. Dochód z biletów w całości przeznaczony będzie na cele statutowe Fundacji Startup Podbeskidzie.