Trwają przygotowania do kolejnej edycji konkursu Mister Beskidów odbywającego się w ramach wyborów Mister Polski. Przedstawiamy sześciu przystojnych mężczyzn, z których każdy marzy o tytule Mistera Beskidów 2021 i kariery w show-biznesie, filmie i telewizji czy na światowych wybiegach modowych. Dziś rozpoczynamy plebiscyt, w którym wybierzemy Mistera portalu bielsko.biala.pl. Zachęcamy do głosowania!

Kto zdobędzie tytuł Mistera Beskidów 2021 dowiemy się 19 czerwca podczas gali finałowej konkursów Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów 2021, która odbędzie się w klubie Klimat w Bielsku-Białej.

Już teraz jednak Czytelniczki i Czytelnicy mogą wybrać Mistera portalu bielsko.biala.pl. Zwycięzcą plebiscytu zostanie ten z kandydatów, którego zdjęcia zdobędą największą liczbę głosów (tzw. lajków). Rozpoczynamy głosowanie! Zamkniemy je 18 czerwca 2021 o godz. 12.00, a następnie przeliczymy głosy i poinformujemy na łamach portalu o wynikach naszej zabawy. Wręczenie nagrody dla Mistera Internetu nastąpi na czerwcowej gali w Klimacie. Uwaga, aby uczestniczyć w głosowaniu, trzeba zalogować się do Facebooka.

1. Prashant Sharma
Wrocław
lat 23/178
 
Jest studentem Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale turystyka-studia magisterskie. Ma wiele zainteresowań, ale największą jego pasją jest modeling. Zwyciężył w konkursie Fresh Face w 2015 i zakwalifikował się do Top 5 w konkursie "Amethyst" 2019. W Indiach opiekował się zwierzętami. Jeździ na deskorolce, słucha muzyki, lubi gry i uczy się języków obcych. Trenował piłkę nożną i występował
w reprezentacji swojego stanu w Indiach. Jest towarzyski i pogodny.
 
2. Jakub Krzywda
Kraków
lat 24/183 cm
 
Studiuje kulturę fizyczną osób starszych na Akademii Wychowania Fizycznego. Jest certyfikowanym trenerem personalnym mającym w zawodowym dorobku wiele sukcesów podopiecznych. Ambicja i zamiłowanie do rywalizacji sprawiają, że nie boi się ciężkiej pracy i nowych wyzwań. Zaraża wszystkich wokół uśmiechem i pozytywną energią. Kocha zwierzęta, a jego pasją są sporty sylwetkowe, motoryzacja oraz podróże. - Staram się inspirować i wywoływać radość swą osobowością - mówi.
 
3. Jakub Dyda
Katowice
lat 25/186 cm
 
Jest studentem IV roku prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, w lipcu br. będzie bronił pracę licencjacką nt. "Stosunek społeczeństwa polskiego do kryptowalut na przykładzie bitcoina" na kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W przyszłości chciałby zostać doradcą inwestycyjnym. Mimo dość napiętego grafiku zawsze stara się znaleźć czas na realizowanie swoich pasji. Są to przede wszystkim piłka nożna, kino i podróże. W przeszłości jako 10-latek grał w Góralu Żywiec, a na studiach był członkiem AZS UE Katowice. Na co dzień stara się na bieżąco monitorować rozgrywki La Liga, Premier League i Champions League. Drugą jego pasją jest kino, w tym szczególnie dramaty oraz filmy gangsterskie. Ceni takich aktorów, jak Tom Hardy, Ryan Gosling, Jake Gyllenhaal, Sam Rockwell czy James McAvoy. Chciałby zobaczyć każdy kontynent. Na razie odwiedził głównie kraje europejskie jak Włochy, Grecja czy Hiszpania, ale był także w Turcji, Tunezji czy Egipcie. Lubi poznawać nowych ludzi i nowe kultury. Marzy o karierze w modelingu.

 
4. Jakub Adamczyk
Żywiec/Warszawa
lat 21/187 cm
 
Pochodzi z Żywca, gdzie ukończył Technikum Obsługi Turystycznej. Obecnie mieszka w Warszawie oraz studiuje bohemistykę. Jego największą pasją są podróże oraz lotnictwo, m.in. dlatego chciałby zostać członkiem personelu pokładowego w liniach lotniczych. Dotychczas odwiedził około dziesięciu krajów, ale liczba ta stale rośnie. Marzy o podróży do USA oraz Azji. Interesuje się sportem, głównie pływaniem, jazdą na rolkach oraz badmintonem. Przez osiem lat trenował pływanie i odnosił sukcesy na lokalnych zawodach pływackich. Tańczył w zespole góralskim, z którym występował na Słowacji. Uczestniczył w konkursie tańca towarzyskiego w Żywcu. Był finalistą konkursu Mister Beskidów 2018.
 
5. Artur Tatara
Radomsko
lat 20/187 cm
 
Jest modelem oraz zwycięzcą w klasyfikacji Top Nine 2020. Wykorzystuję swoje doświadczenie jako fotograf, organizując sesje zdjęciowe na terenie całej Polski. Specjalizuje się w fotografii portretowej, typowo modowej oraz lifestyle. Trenuje tenis stołowy i właśnie z tym sportem związane jest jego największe marzenie - chce osiągnąć poziom Superligi do ukończenia 25. roku życia. Jest aktywny w social mediach.
 
6. Dominik Kaczmarczyk
Cieszyn
lat 19/188 cm
 
Uczył się w liceum św. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie. Interesuje się muzyką klasyczną oraz gra na fortepianie. W przyszłym roku ma zamiar przystąpić do egzaminu N5 z języka japońskiego. W sierpniu 2020 zagrał swój pierwszy koncert na terenie Cieszyna. Był to występ kameralny i ze względu na sytuację pandemiczną mogło mu się przysłuchiwać tylko 75 osób. Mimo iż jest fanatykiem muzyki klasycznej, na koncercie dominowała muzyka rozrywkowa. W 2020 roku planował udział w konkursie chopinowskim dla studentów w Krakowie, ale został on odwołany w związku z pandemią. W czerwcu br. będzie miał korepetycje fortepianowe pod okiem Grzegorza Niemczuka.
 
***
 
Organizatorem konkursu Mister Beskidów jest agencja Grabowska Models, a portal bielsko.biala.pl jest jego patronem medialnym.