REKLAMA

OZON-EXPRESS

Profesjonalna eliminacja szkodników, deratyzacja, dezynfekcja, ozonowanie.

OZON-EXPRESS
Deratyzacja, dezynfekcja, ozonowanie
ul. Zielona 34
32-652 Bielsko-Biała
tel.: 661 070 491
http://www.ozon-express.com

Firma OZON-EXPRESS świadczy usługi w zakresie:

DEZYNFEKCJI
Zamgławianie ULV to rozproszenie środka dezynfekującego wraz z silnym strumieniem powietrza urządzeniem zwanym zamgławiaczem. Efektem tego powstaje sucha mgła, która bardzo szybko rozprzestrzenia się, wnikając w trudno dostępne miejsca. Powstała nanopowłoka równomiernie pokrywa powierzchnie oraz sprzęty, pozostawiając na długi czas wysoki poziom higieny. Ze względu na szeroki wachlarz zastosowań, metoda zamgławianiem staje się coraz bardziej powszechną metodą dezynfekcji.

DEZYNSEKCJI
Zwalczmy prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, mole spożywcze, odzieżowe, krocionogi, pająki. Monitorujemy obecność oraz intestację danego gatunku owadów za pomocą pułapek lepowych bezpiecznych dla ludzi oraz środowiska.
Eliminacji pluskiew dokonujemy z zastosowaniem suchego lodu. Dezynsekcja termiczna to metoda jednorazowa, której nie trzeba powtarzać – podczas wymrażania giną zarówno dorosłe osobniki, jaja, jak i larwy. Jest to ekologiczna metoda dezynsekcji bez użycia środków chemicznych. Bezpieczna dla dzieci oraz zwierząt domowych.

DERATYZACJI
Dokonujemy identyfikacji stopnia infestacji gryzoni, podejmujemy zintegrowane działania mające na celu eliminację szkodnika (IPM) czyli eliminacja możliwych przyczyn gromadzenia się gryzoni na danym terenie oraz prowadzimy doradztwo z zakresu gryzonioszczelności. Eliminacji gryzoni dokonujemy metodami połączonymi dającymi najlepsze efekty. Stosujemy preparaty deratyzacyjne posiadające aktualne, dopuszczenie do użytku przez PZH oraz Ministra Zdrowia.

OZONOWANIA POMIESZCZEŃ
Ozonowanie to w pełni ekologiczny sposób dezynfekcji bez użycia chemii. Ozon jako gaz skutecznie rozprzestrzenia się po pomieszczeniu i wnika w najbardziej niedostępne miejsca. Ozonowanie to proces utleniania, za pomocą którego skutecznie zlikwidujemy wirusy, drobnoustroje, alergeny i przykre zapachy. Dodatkową zaletą dezynfekcji poprzez ozonowanie jest pozostająca po nim świeża woń powietrza przypominająca "efekt po burzy". Już po godzinie od zakończonego ozonowania możemy cieszyć się czystym, wolnym od patogenów powietrzem. Metoda ta jest szczególnie polecana dla osób podatnych na infekcje.

Wystawiamy protokół pozabiegowy. Posiadamy certyfikaty z zakresu:

"OCHRONA OBIEKTÓW ZAKŁADU PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO PRZED SZKODNIKAMI ZGODNA Z WYMAGANIAMI SYSTEMU HACCP,IFS/BRC i AIB".

"WYKONYWANIE ZABIEGÓW ZAMGŁAWIANIA W ZAKŁADACH OPIEKI ZDROWOTNEJ, BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ I MIESZKANIACH".

''ZABIEGI OZONOWANIA W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, MIESZKANIACH W ZAKŁADACH OPIEKI ZDROWOTNEJ Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM''.

Galeria:
Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: ozonowanie bielsko, deratyzacja bielsko, dezynfekcja bielsko,

Stronę odwiedzono: 409 razy.
Aktualizacja: 2021-02-25 19:55:03
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..