REKLAMA

Colorata Pizzeria & Stek House

Szukając miejsca na wyjątkowe okazje chcesz znaleźć coś niepowtarzalnego, ciekawego i inspirującego...  

Colorata Pizzeria & Stek House
Pizzerie
ul. Żywiecka 96
43-300 Wilkowice
tel.: (033) 816 99 99
http://www.colorata.pl

Usytuowana na tle pięknych gór i otoczona szeptami wiatru restauracja Colorata to wyjątkowe miejsce. Odrestaurowany, zabytkowy dom Hrabiowski w połączeniu z oryginalną cegłą 200-letniej cegielni oraz drewnem przeniesionym z zabudowań pobliskiej wsi tworzy wyjątkowy klimat. Budynek swoją historią sięga blisko 120 lat wstecz.

Pizzeria Colorata istnieje od 1999 roku. W tym czasie powstała pizzeria Colorata (Bielsko-Biała) oraz Restauracja & SteakHouse Colorata (Wilkowice).

Restauracja posiada 3 poziomy, na których znajdą Państwo wiele ciepłych i klimatycznych zakątków. Eleganckie i stylowe wnętrza sprawiają, że każdy pobyt w Coloracie jest wyjątkowy i niezapomniany...

Restauracja dysponuje trzema poziomami, na których znajduje się kilka sal mogących pomieścić różną ilość osób- w zależności od potrzeb oraz przeznaczenia organizowanego przyjęcia.

Każda z sal idealna jest na zorganizowanie bankietów, wesel, spotkań biznesowych wieczorów panieńskich i kawalerskich, oraz innych imprez okolicznościowych. Sale wyposażone są w system nagłaśniający. Dodatkowym walorem naszych wnętrz są oryginalne kominki trzaskające żywym ogniem w chłodne dni.

  • Sala Piwniczna (90 osób)
  • Sala Zielona (25 osób)
  • Sala na Poddaszu (50 osób)
  • oraz Zakątki...


W naszej restauracji cenimy sobie tradycyjne i domowe smaki. Dlatego właśnie korzystamy z każdego dobra jakie dają nam wszelakie produkty. Wspaniałe sosy powstające w wyniku połączeń mięsnych soków i wina...
Wszystko po to, aby nasze potrawy były wyjątkowe a ich smak zapamiętany na długi czas.

W naszej karcie znajdziecie Państwo wiele wspaniałych dań. Staramy się, aby spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
Oferujemy różnorodne mięsa, ryby a także tradycyjne wyroby tworzone według tradycyjnych receptur. Wszystko z rodzimych stron.

Naszą specjalnością są steki z wołowiny i wieprzowiny, dania z gęsiny, z mięsa kaczego można skosztować golonki po beskidzku, żeberka,pierogów własnej produkcji, makaronów i sałatek.

Mamy również w naszej ofercie ponad 50 rodzajów pizzy wypiekanych z wspaniałego ciasta naszego przepisu doprawionego wspaniałymi sosami nasze produkcji.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji oraz pizzerii:

Wilkowice: ul. Żywiecka 96, tel.: +48 33/ 816 99 99, kom.: +48 604 474 674

Bielsko Biała: ul. Spółdzielców 60 (os. Wojska Polskiego), tel.: +48 33/ 816 33 33, kom.: +48 602 111 333

email: [email protected], www.colorata.pl

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: pizzeria, pizzerie w Bielsku-Białej, pizza, sałatki, napoje, pizza bielsko, pizzerie bielsko, dobra pizza, dobra pizza bielsko, pizza, pizza bielsko, smaczna pizza, smaczna pizza bielsko, kolorata, kolorata bielsko, stek& hause, Stek& hause bielsko
Grupa: Pizzerie

Stronę odwiedzono: 186659 razy.
Aktualizacja: 2018-05-08 13:09:15
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..