REKLAMA

Auto -Gazda Group

Autoryzowane salony i serwisy

Auto -Gazda Group
Salony samochodowe
ul. Warszawska 328
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 821 80 16
http://

Sieć salonów i serwisów na Śląsku

Przedsiębiorstwa Auto Gazda funkcjonują w formie wielooddziałowej. Oddziały zarządzane są w sposób zintegrowany. Prowadzimy działalność w:

 • Bielsku-Białej (autoryzowany salon i serwis marek Citroën, Mazda, SEAT, CUPRA oraz Volkswagen)
 • Gliwicach (autoryzowany salon i serwis marek Citroën)
 • Katowicach (autoryzowany salon i serwis marek Citroën)
 • Pszczynie (autoryzowany salon i serwis marek Citroën oraz Centrum Napraw Nadwoziowych)
 • Rybniku (autoryzowany salon i serwis marki Škoda)

Liderzy na Śląsku i w Polsce

Firma Auto Gazda jest jednym z najważniejszych dealerów marek wolumenowych nie tylko na śląskim rynku regionalnym, ale także na rynku ogólnopolskim. Pod względem wielkości sprzedaży, od lat zajmujemy 1. miejsce na Górnym Śląsku dla marki Citroën oraz pozycję w top 10 wśród najskuteczniejszych dealerów wszystkich marek (ok. 180 firm). W tej samej klasyfikacji ogólnopolskiej, znajdujemy się w pierwszej trójce dealerów marki Citroën (spośród 50 punktów). Salony Auto Gazda regularnie klasyfikowane są w rankingu 50 największych dealerów wszystkich marek w Polsce (z 1100 działających firm).

Jakość wyróżniona w ogólnopolskich rankingach

W rankingu wewnętrznej oceny jakościowej największych dealerów marki Citroën, firma Auto Gazda klasyfikowana jest regularnie na miejscach 1-3. W testach salonów wszystkich marek, organizowanych przez redakcję tygodnika AUTO-ŚWIAT w latach 2006-2018, poszczególne salony Auto Gazda zajmowały czołowe miejsca w ramach marki Citroën oraz Mazda, a w latach 2008, 2009 i 2012 znajdowały się w top 10 wszystkich (ponad 300), ocenianych salonów. W ostatnim, wielkim teście salonów w 2018 roku, nasz salon Citroëna oraz Mazda w Bielsku-Białej zwyciężył w ogólnopolskiej klasyfikacji, zdobywając maksymalną ilość punktów.

Pasjonaci motoryzacji

W salonach i serwisach Auto Gazda, do dyspozycji Klientów pozostaje doświadczona, wykwalifikowana kadra doradców, gwarantująca obsługę na najwyższym poziomie. Motoryzacja to nasza pasja, dlatego szczerze angażujemy się w każde, realizowane zadanie - analizujemy, wyjaśniamy, doradzamy, rozwiązujemy problemy.

Zgodność z najnowszymi standardami

Na przełomie 2010/2011 roku, firma Auto Gazda, jako jeden z pierwszych dealerów w Polsce, wdrożyła we wszystkich swoich salonach nowe standardy architektoniczno-wizerunkowe marki Citroën. Oddany do użytku w październiku 2013 roku, punkt dealerski Škoda w Rybniku był jednym z pierwszych w Polsce obiektów tej marki, który został wybudowany zgodnie z najnowszym standardem architektonicznym. Nowy obiekt salonu i serwisu marki SEAT również został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami marki.

Kompleksowa oferta

Punkty dealerskie Auto Gazda powstają i rozwijają się w celu zapewnienia Klientom profesjonalnej, kompleksowej obsługi. Oferujemy:

 • sprzedaż samochodów nowych (osobowych i dostawczych)
 • sprzedaż flotową
 • skup i sprzedaż samochodów używanych
 • usługi finansowania (kredyty, leasingi) i ubezpieczenia
 • sprzedaż części zamiennych i akcesoriów
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • pełną gamę usług z zakresu mechaniki (komputerowa geometria podwozia, montaż i serwis klimatyzacji, montaż i serwis instalacji gazowej, diagnostyka komputerowa, wymiana ogumienia, wymiana szyb)
 • usługi Assistance, samochody zastępcze, usługi Pomocy Drogowej (tel. 502 pokaż numer)
 • naprawy powypadkowe pojazdów wszystkich marek (stół naciągowo-pomiarowy - laserowy pomiar)
 • usługi lakiernicze (komora bezpyłowa, komputerowy dobór koloru, system lakierów wodnych)
 • bezgotówkowe rozliczenia z ubezpieczycielami
 • wynajem samochodów
 • usługi myjni

Zapraszamy do salonów Auto Gazda!

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: salony samochpdowe, citoen bielsko, mazda bielsko salon mazdy bielsko, salon seata bielsko, salon cupra, naprawa citroena, mechanik citroena, mechanik mazdy, naprawa mazdy,

Stronę odwiedzono: 1009 razy.
Aktualizacja: 2020-02-27 09:40:56
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

Inter Welm - Autoryzowany Dealer Skody
Zapraszamy do naszego salonu Skody
Inter Welm - Autoryzowany Dealer Skody
ul. Sarni Stok 1
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 497 10 80

REKLAMA
ŁADOWANIE..