REKLAMA

Hurtownia Instalacyjna Pamar sp.j. Łyszczek M.P.

Ponad 20 lat doświadczenia w fachowej dystrybucji towarów w branży instalacyjnej, sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej oraz OZE.

Hurtownia Instalacyjna Pamar sp.j. Łyszczek M.P.
Instalacje gaz, prąd, itd...
ul. Katowicka 80
43-346 Bielsko-Biała
tel.: 33 810 06 01
https://pamar.ik.pl/

Firma PAMAR kompleksowo zajmuje się instalacją:

- grzewczą,
- sanitarną,
- wentylacyjną,
- OZE.

Prawie 3 dekady zbierania doświadczeń oraz poznawania potrzeb klientów zaowocowało stabilną pozycją na rynku oraz uznaniem wśród konkurencji. Firmę PAMAR sp.j. Łyszczek M.P. cechuje fachowość, rzetelność, profesjonalizm oraz kompleksowe wykonywanie usług z zakresu techniki sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej oraz OZE. Zapewniamy wysokiej jakości urządzenia, jak również cały nasz zespół służy fachową pomocą na każdym etapie instalacyjnym.

Na dzień dzisiejszy posiadamy status hurtowni i jesteśmy przedstawicielem znanych i renomowanych firm oraz producentów, aktywnie działając na terenie województwa śląskiego.

W 2011 roku przystąpiliśmy do EDT - największej w Europie organizacji handlu hurtowego towarów instalacji grzewczych i sanitarnych, a od roku 2012 zostaliśmy udziałowcem tej samej firmy, która ma swoją siedzibę w Essen. Od tamtej pory posiadamy tyle samo udziałów, co udziałowcy z innych krajów europejskich tj. ISG z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, Hiszpanii, Francji, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii.

Nasza grupa Instal Konsorcjum, w oparciu o wieloletnie doświadczenia, stworzyła własne marki, które są produkowane na wyłączność w europejskich fabrykach. Są to między innymi: Concept, QIK - systemy instalacyjne oraz VITECO - natural energy systems.

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia, które powstały z chęci szerzenia profesjonalnej wiedzy z zakresu różnego rodzaju instalacji.

Dlaczego MY?

- wieloletnie doświadczenie na rynku,
- fachowość i rzetelność,
- profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta,
- kompleksowe usługi instalacyjne,
- wysokiej jakości urządzenia, w tym marki na wyłączność,
- pomoc wykwalifikowanych instalatorów na każdym etapie,
- terminowość.

Przekonaj się sam!

33 810 06 01 lub 601 241 855
Galeria:


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: hortownia instalacyjna bielsko, pamar bielsko, instalacje sanitarne bielsko, instalacje grzewcze bielsko, instalacje wentylacyjne bielsko, instalacje pamar bielsko

Stronę odwiedzono: 1996 razy.
Aktualizacja: 2020-01-07 11:23:47
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..