REKLAMA

Panic House

Jesteś gotowy na próbę własnych słabości? Odwazysz się tam wejść!?!

Panic House
Atrakcje Regionu
ul. Legionów 26/28/G
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 690 396 919
http://panichouse.pl

Ciemno, paralizujący strach, niepewność, tajemniczość, solidny zastrzyk adrenaliny i duże zaskoczenie to pierwsze słowa opuszczajacych podziemia po około półgodzinnej zabawie. Są tacy, którzy po wyjściu nie potrafią wydobyć z siebie ani jednego słowa z zaschniętekgo gardła po wcześniejszych krzykach.

Można się poczuć jak w prawdziwym horrorze, niepowtarzalny klimat, niespodziewane zwroty akcji. Po samym zamknięciu drzwi pojawia się gesia skórka :) i narastajacy niepokój, który się wzmaga.

Mijesce przyciaga wszystkich miłosników mocnych wrażeń. Rozpoczyna się gra z własnym strachem.

Samo umówienie się do nawidzonych podziemi jest tajemnicze - zaintersowani dzwonią pod wskazany na Fecebooku numer , postępuja według wskazówek i zaczynają zabawę. Przy wejściu uczestnik otrzymuje krótkofalówkę i kask ochronny - grę mozna zakończyć w każdym momencie mówiac krótkie " STOP "

oferta kierowana jest do:

osób indywidualnych, pracodawców, szkół - wszystkch zwolenników mocnych wrazeń.

Organizujemy:

Iventy, urodzny, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie

NIC TAK NIE INTEGRUJE JAK SOLIDNA DAWKA STRACHU

Rezerwacji mozna dokonać 24/ 7 dni w tygodniu

Galeria:



Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: pokuj strachu bielsko, dobra zabawa bielsko, zabawa emocjami bielsko, nizapomniane kawalerskie, panik hause bielsko, horror w bielsku, dobra zabawa bielsko,

Stronę odwiedzono: 8062 razy.
Aktualizacja: 2018-04-20 11:53:43
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..