REKLAMA

BIURO PODRÓŻY I TURYSTYKI EDUKACYJNEJ

Odkrycia jednego dnia: Europa weekendowo, miasta dla koneserów, wyjazdy rodzinne, przed siebie w świat, z wizytą na innym kontynencie, turystyka dla aktywnych, wyjazdy okolicznościowe, podróże z kulturą

BIURO PODRÓŻY I TURYSTYKI EDUKACYJNEJ
Biura podróży
ul. Miliardowicka 35 B
43-516 Zabrzeg
tel.: 32 215 94 15, 575 762 202
http://www.geograf-podroze.pl

Biuro Podróży i Turystyki Edukacyjnej Geograf powstało dzięki programowi realizowanemu w ramach projektu „Twoja firma – Twoja niezależność”, współfinansowanego przez Unię Europejską.

Posiada zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie organizowania imprez turystycznych o numerze 1093 wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego. Jesteśmy członkiem Śląskiej Izby Turystyki oraz Izby Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. Zgodnie z wymogami ustawy o usługach turystycznych posiadamy gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna Polska TU SA o numerze M 207951.

Decyzja o powstaniu B.P. jest konsekwencją wieloletniej pracy pilota wycieczek krajowych i zagranicznych. Pasja, zamiłowanie do podróży, chęć podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi pozwoliło nie tylko firmę traktować jako źródło dochodu, ale także jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

Destynacje oparte są na autorskich programach wycieczek objazdowych, a zdobyte praktyczne doświadczenie pozwala na trafne ocenianie potrzeb i oczekiwań swoich klientów.
Firma rozwija się każdego dnia poprzez kreowanie nowych kierunków nie tylko wycieczek objazdowych, imprez okolicznościowych ale także ofert wypoczynkowych. Głównym celem jest chęć pokazania świata w jego prawdziwych obliczach. Od wielu lat współpracujemy z wieloma placówkami oświatowymi i kulturalnymi, zaufało nam również wielu Klientów indywidualnych co jest potwierdzeniem, iż kierujemy się zasadami profesjonalizmu oraz wysokiej jakości usług turystycznych, które odzwierciedlają podróże nowymi autokarami najlepszych firm przewozowych, sprawdzone hotele o wysokim standardzie usytuowane najczęściej w centrach miast, wyspecjalizowany zespół pilotów i przewodników oraz bogate i pełne niespodzianek programy ofert turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych ofert:
www.geograf-podroze.pl
tel.: 32 215 94 15
mob.: 575 762 202
e-mail: [email protected] Dział organizacji imprez:
mob.: 575 762 202
e-mail: [email protected] Dział sprzedaży, promocji i reklamy:
mob. 601 992 096
e-mail: [email protected] Dział organizacji wyjazdów grup zorganizowanych:

Zdobywając Świat – Zdobywasz wiedzę dla siebie i całej ludzkości”

Galeria:
Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: europa na weekend bielsko, miasta dla koneserów bielsko, wyjazdy okolicznosciowe bielsko, podróze z kulturą bielsko, biuro podróży geograf bielsko, wycieczki objazdowe bielsko, wczasy bielsko, udany urlop bielsko, urlop edukacyjny bielsko

Stronę odwiedzono: 3328 razy.
Aktualizacja: 2019-03-15 09:36:15
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 1

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
Grażyna Biesok
Sprawdzone biuro. Jeździmy z nim od wielu lat.
2017-08-09, 17:06
Ocena: 50%
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

Memories Vacations - luksusowe wakacje
Biuro podróży Memories Vacations oferuje ekskluzywne wakacje w najpiękniejszych egzotycznych krajach. Specjalizujemy się w organizacji safari w Afryce, podróży do Azji Pd.-Wsch. oraz rajskich wakacji w ...
Memories Vacations - luksusowe wakacje
ul. Dietla 60/1
31-039 Kraków
tel.: 12 30 77 222

REKLAMA
ŁADOWANIE..