REKLAMA

Nieruchomości Paweł Drążkiewicz

Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe oraz osoby prywatne i firmy w zakresie zarządzania budynkami wielorodzinnymi i komercyjnymi.

Nieruchomości Paweł Drążkiewicz
Zarządzanie nieruchomościami, najem
ul. Komorowicka 3/5
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 810 07 88
http://www.drazkiewicz.com

Nasze usługi:

  • Zarządzanie nieruchomościami
  • Zarządzanie najmem
  • Wynajem mieszkań

Zarządzanie nieruchomościami
Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe oraz osoby prywatne i firmy w zakresie zarządzania budynkami wielorodzinnymi i komercyjnymi.

Wszystkie czynności nadzoruje zarządca nieruchomości Paweł Drążkiewicz, posiadający uprawnienia zarządcy nieruchomości nr 7739 nadane przez Ministra Infrastruktury.


Zarządzanie najmem

Usługa zarządzania najmem skierowana jest zarówno do osób, które posiadają już mieszkania do wynajęcia, jak i do inwestorów którzy chcą dopiero kupić lokal pod wynajem, ale chcą powierzyć całość obowiązków związanych z wynajmem profesjonalistom, dzięki czemu uzyskają lepszy zwrot z inwestycji, a przede wszystkim nie będą musieli poświęcać własnego czasu na szukanie i obsługę najemców.

Nasza usługa polega na:

  • pomocy w ustaleniu właściwej ceny najmu
  • poszukiwaniu i weryfikacji najemcy
  • pomocy w przekazaniu lokalu najemcy, spisanie odpowiednich protokołów
  • utrzymywanie kontaktu z najemcą w trakcie trwania umowy najmu
  • rozliczanie czynszów, kaucji, mediów i innych należności od najemców
  • przekazywaniu i raportowaniu dochodów z najmu właścicielowi


Wynajem mieszkań

Zajmujemy się pośrednictwem w wynajmie mieszkań zarówno dla osób, które szukają mieszkania na wynajem jak i dla właścicieli mieszkań. Dla poszukujących mamy bogatą ofert mieszkań na wynajem a właścicielom oferujemy sprawdzone metody na szybkie znalezienie najemcy.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: zarządzanie nieruchomosciami bielsko, zarządzanie najmem bielsko, wynajem mieszkań, mieszkania do wynajencia, pełna obsługa najmu bielsko, posrednictwo w wynajmu mieszkań, pśrednictwo w wynajmu mieszkań bielsko

Stronę odwiedzono: 2965 razy.
Aktualizacja: 2018-06-13 11:36:49
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..