REKLAMA

EACTIVE Sp. z o. o.

Firma EACTIVE istnieje od 2000 roku i zajmuje się marketingiem internetowym. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam na skuteczne realizowanie działań z zakresu pozycjonowania, content marketingu, analityki internetowej, a także reklam Google’a

EACTIVE Sp. z o. o.
Agencje reklamowe
ul. Zelwerowicza 18a
53-676 Wrocław
tel.: 71 340 94 00
https://www.eactive.pl/

EACTIVE to agencja z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się marketingiem internetowym. Nasze główne obszary działania to pozycjonowanie stron internetowych oraz reklamy Google.

Posiadamy prestiżowe wyróżnienie – status Partnera Google Premium, co oznacza, że prowadzone przez nas kampanie cechują się wysoką jakością i skutecznością.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom kompleksowe zwiększenie widoczności w internecie – ofertę dopasowujemy indywidualnie, pod kątem biznesowych potrzeb klientów.

Zajmujemy się przede wszystkim:

- pozycjonowaniem stron
- reklamami Google (linki sponsorowane, remarketing, Google Shopping, reklama display, reklama w YouTube)
- content marketingiem
- analityką internetową
- promocją w social media.

Nasz zespół nieustannie poszerza swoją wiedzę – uczestniczymy w różnych szkoleniach i konferencjach, a także zdobywamy certyfikaty, które są potwierdzeniem naszej wiedzy. Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: agencaj reklamowa, pozycjonowanie bielsko, pozycjonowanie stron www, reklamy google.pl, analityka internetowa, reklama w YouTube, social media

Stronę odwiedzono: 4588 razy.
Aktualizacja: 2020-02-05 10:49:34
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

Agencja Reklamowa Bielsko - STUDIO DAR
Nasz zespół to mieszkanka osobowości, zawierająca 100% naturalnego soku twórczego, zmieszana ze  szczyptą pasji i kroplą kreatywności. Dodatkowo wzbogacona łyżeczką fantazji, szklanką pracowitości i posypana niegasnącym ...
Agencja Reklamowa Bielsko - STUDIO DAR
ul. Powstańców Śląskich 6
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 443 20 60

Agencja Marketingowa M16.pl
"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy." Ty puszczaj oko, my wszystko oświetlimy! :)  
Agencja Marketingowa M16.pl
ul. Piłsudskiego 8
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel.: 514101616

REKLAMA
ŁADOWANIE..