REKLAMA

Zakład Pogrzebowy - Kukla & Stekla

Od lat wspieramy Was w tym trudnym czasie, jakim jest odejście bliskiej osoby. Zapewniamy kompleksową ofertę, dzięki czemu możecie skupić się na godnym pożegnaniu, nie przejmując się formalnościami. Pochówki tradycyjne, kremacje, trumny i urny, organizacja styp – zaufaj naszemu doświadczeniu. Odbieramy telefony 24/7

Zakład Pogrzebowy - Kukla & Stekla
Usługi pogrzebowe
ul. Nadbrzeżna 74
43-384 Jaworze
tel.: 606 311 139, 33 817 32 02
http://www.pogrzeby.bielsko.pl

Zakład pogrzebowy Kukla&Stekla
Profesjonalizm, szacunek, doświadczenie

Nasz zakład istnieje od 1992 roku. Od lat wspieramy Was w tym ciężkim doświadczeniu, jakim jest odejście bliskiej osoby. Wiemy, że to trudny czas. Właśnie dlatego do swojej pracy podchodzimy z szacunkiem, wrażliwością i profesjonalizmem.

Telefony od Was odbieramy 24/7

Wspieramy Was kompleksowo

Godne pożegnanie, kontemplacja, zaduma – chcemy Wam podarować nie tylko profesjonalne usługi, ale także czas. Czas, który jest niezbędny do tego, aby godnie pożegnać bliską osobę. Właśnie dlatego zadbaliśmy o kompleksowość naszej oferty.

W czym możemy Wam pomóc?

POCHÓWKI TRADYCYJNE

- Organizujemy pochówki różnych wyznań.
- Załatwiamy wszelkie niezbędne formalności.
- Oferujemy dojazd do klienta celem załatwienia ww. formalności.
- Odbieramy ciało osoby zmarłej z domu lub z kostnicy.
- Przechowujemy osobę zmarłą w chłodni w naszym zakładzie.
- Przygotowujemy ciało do pogrzebu.
- Organizujemy oprawę muzyczną pogrzebu.
- Pomagamy w załatwieniu usług grabarskich.
- Pomagamy w załatwieniu transportu ciała osoby zmarłej na terenie kraju oraz Unii Europejskiej.
- Dysponujemy autokarawanem.
- Zwracamy pozostałą kwotę zasiłku przed pogrzebem.
- Oferujemy sprzedaż krzyży, tabliczek, wieńców, palm oraz wiązanek.

KREMACJE

Obok pochówków tradycyjnych oferujemy także kremacje. Współpracujemy z najlepszymi krematoriami w okolicy, dbając o jakość naszych usług i szacunek dla ciała osoby zmarłej.
Kremacji możemy dokonać w zakładzie w:
- Żorach,
- Rudzie Śląskiej,
- Jasienicy.

TRUMNY I URNY

Prowadzimy sprzedaż trumien i urn. To właśnie w nich spocznie ciało lub prochy Waszej bliskiej osoby. Dlatego też oferujemy Wam szeroki wybór produktów o najwyższej jakości.

ORGANIZACJA STYP

Stypa to tradycja w wielu rodzinach. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie macie w tym czasie głowy do organizacji tego typu imprez. Nasz zakład pogrzebowy ma dostęp do wyjątkowych sal, które doskonale sprawdzą się na organizację stypy. Zajmiemy się dekoracją sali, jedzeniem i napojami oraz oprawą muzyczną.

Możecie na nas liczyć

Naszym celem jest maksymalne odciążenie Was w tych trudnych chwilach. Naszą ofertę stworzyliśmy tak, aby móc załatwić za Was jak najwięcej spraw. Służymy wsparciem i dobrą radą. Chcemy dać Wam możliwość godnego, spokojnego pożegnania bliskiej osoby bez stresu związanego z załatwianiem formalności.

Skontaktujcie się z nami! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod telefonem 24/7

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: organizacja styp bielsko, stypy bielsko, trumny bielsko, urny bielsko, trumna bielsko, urna bielsko, zakład pogrzebowy bielsko, organizacja pogrzebów bielsko, pogrzeb kompleksowo bielsko,

Stronę odwiedzono: 4183 razy.
Aktualizacja: 2018-10-31 11:53:57
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..