REKLAMA

Benjamin Paralotnie Narty Snowboard

Od wiosny do jesieni organizujemy loty paralotniowe w tandemie. Zimą zapraszamy na szkolenia jazdy na snowboardzie i nartach, dla osób w każdym wieku.

Benjamin Paralotnie Narty Snowboard
Atrakcje Regionu
ul. Do Kapliczki 4
43-332 Pisarzowice
tel.: 693134131
http://www.paralotniesnowboardnarty.pl

Naszą pasją jest sport.

Od wiosny do jesieni organizujemy loty paralotniowe w tandemie - to wspaniałe przeżycie dla każdego, doskonały prezent dla Bliskiej Osoby.

Dodatkową pamiątką jest film nagrywany podczas lotu. Loty możliwe są także w zimie, przy sprzyjających warunkach pogodowych.

Latamy ze szczytu góry Żar w Międzybrodziu Żywieckim oraz ze szczytu Skrzyczne w Szczyrku.

Zimą organizujemy szkolenia jazdy na snowboardzie i nartach z doświadczonym instruktorem, indywidualne i grupowe. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Metody nauki są dostosowane do indywidualnych predyspozycji Ucznia.

Szkolenia odbywają się na stoku góry Żar w Międzybrodziu Żywieckim. Istnieje możliwość szkolenia także na innych stokach: Skrzyczne w Szczyrku, Biały Krzyż.

Zapraszamy na naszą strone internetową: www.paralotniesnowboardnarty.pl

Galeria:
Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: snowboard, narty, nauka jazy na nartach, szkolenia snowboardowe, szkolenia narcialskie, loty paralotniowe

Stronę odwiedzono: 3924 razy.
Aktualizacja: 2018-04-20 11:47:52
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 1

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
Jolka S.
Bardzo gorąco polecam .Instrukotor pierwsza klasa miły z ogromnym doświadczeniem.Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami.Dnia 20.07.2020 jako jedyny za każdym razem startował. Bardzo bardzo gorąco polecam.Jolka S.
2020-07-20, 14:27
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..