REKLAMA

Pagen Sp. z o.o. - Salon Firmowy

Jesteśmy producentem okien od ponad 16 lat, prowadzimy sprzedaż poprzez własną sieć salonów firmowych, m.in w Bielsku-Białej, Pszczynie, Wadowicach. W każdym naszym salonie firmowym znajdą Państwo szeroką gamę ekspozycji wraz z oknami przesuwnymi.

Pagen Sp. z o.o. - Salon Firmowy
Stolarka okienna i drzwiowa
ul. Partyzantów 61a
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 33 813 99 11
http://www.pagen.pl

Jesteśmy producentem okien od ponad 20 lat, prowadzimy sprzedaż poprzez własną sieć salonów firmowych, m.in w Bielsku-Białej, Pszczynie, Wadowicach. W ofercie posiadamy energooszczędną, innowacyjną konstrukcje profili 6, 7 -komorowych o głębokości 82mm i zaawansowanej technologii uszczelniania. co optymalizuje izolacyjność termiczną (Uw = 0,7 W/m2K) W oknach stosujemy także zespolony pakiet 3-szybowy na szybach 4mm o przenikalności Ug = 0,5 W/m2K wraz z ciepłymi ramkami, które zmniejszają możliwość powstawania efektu osadzenia rosy na zewnętrznej powłoce szyby.
Nasze okna wyposażamy w klamki hoppe SECUSTIC , w których zastosowano mechanizm blokujący obrót, który zabezpiecza okno przed próbami włamania przez przesuniecie elementów ryglujących okucia z zewnątrz.
Nasze okna wyposażone są w okucia firmy WINKHAUS, które w standardzie posiadają m. in. Stoponiowany uchył w oknach RU, blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła oraz zatrzaski balkonowe wraz z uchwytami w balkonach, oraz ważne ze względu na bezpieczeństwo po 2 zaczepy antywyważeniowe na każde skrzydło RU. W każdym naszym salonie firmowym znajdą Państwo szeroką gamę ekspozycji wraz z oknami przesuwnymi.

Zakup okien w naszym salonie daje Państwu gwarancję bezpośredniego zakupu prosto u producenta, a także zwiększa pewność związaną z serwisowaniem okien. Wszystkie nasze okna można zamówić z montażem, dobrać do nich parapety, rolety zewnętrzne a także bramy garażowe. Najbliższe salony firmowe to: Bielsko-Biała ul. Partyzantów 61a, tel. 33 813 99 11, mail: [email protected] Pszczyna ul. Bielska 6a, tel. 32 727 91 11, mail: [email protected] Wadowice ul. Lwowska79a, tel. 33 300 33 39 mail: [email protected]

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: stplarka okienne bielsko, pagen bielsko, okna energooszczędne bielsko,dobre okna bielsko, ładne okna bielsko

Stronę odwiedzono: 7867 razy.
Aktualizacja: 2019-07-26 09:35:45
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 3

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
Zadowolona
Dobra obsługa, okna dobrze funkcjonują. Jestem zaskoczona że za tak małe pieniądze okna są rewelacyjne. Mogę polecić każdemu.
2017-07-26, 09:19
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
Marcin
Nie mam zastrzeżeń do okien i montażu. Polecam wszystkim znajomym.
2017-07-25, 13:05
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
zawiedziona
Niestety nie polecam tej firmy. Ciepły montaż w ich wykonaniu ma wiele do życzenia , gdy składało się reklamacje dyrektor regionalny twierdzi, że tak właśnie wygląda prawidłowo wykonana robota, po czym przyjeżdża ekipa montująca z tej firmy i stwierdzają fakt, że rzeczywiście plastry te nie powinny się odklejać! Ekipa owszem przyjechała drugi raz to poprawić, posmarowali czarną mazią po plastrach co nie dało żadnej poprawy. Jeśli ktoś nie chce mieć wyrzuconych pieniędzy w błoto zalecam poszukać innej firmy.
2017-03-24, 15:45
Ocena: 100%
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

Okno Service Plus - Zbigniew Ociński
Okna - drzwi - rolety - żaluzje - markizy - bramy - parapety - daszki - zadaszenia.
Okno Service Plus - Zbigniew Ociński
ul. Konopnickiej 30 ( pawilony - przystanek )
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 811 39 67, 785-224-554.

PROMAT - Okna Bielsko Biała | Centrum Stolarki Budowlanej
PROMAT - Okna Bielsko Biała | Centrum Stolarki Budowlanej to salon, który zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem takiego asortymentu jak okna, bramy, drzwi oraz rolety. ...
PROMAT - Okna Bielsko Biała | Centrum Stolarki Budowlanej
ul. Terenowa 1 (przy Katowicka 150)
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 8100 508, 511 480 522

REKLAMA
ŁADOWANIE..