REKLAMA

Memories Vacations - luksusowe wakacje

Biuro podróży Memories Vacations oferuje ekskluzywne wakacje w najpiękniejszych egzotycznych krajach. Specjalizujemy się w organizacji safari w Afryce, podróży do Azji Pd.-Wsch. oraz rajskich wakacji w Polinezji Francuskiej i na Fidżi. Każda wycieczka Memories Vacations jest w pełni dopasowana do oczekiwań i wymagań Naszych Klientów.

Memories Vacations - luksusowe wakacje
Biura podróży
ul. Dietla 60/1
31-039 Kraków
tel.: 12 30 77 222
http://www.memories.pl

W ofercie Memories Vacations znajdują się podróże do:


Wszystkie proponowane przez nas miejsca zostały osobiście sprawdzone przez zespół Memories Vacations, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych wycieczek oraz ich trafne dopasowanie do potrzeb Naszych Klientów.

Specjalizujemy się w organizacji romantycznych i niezapomnianych podróży poślubnych oraz wyjątkowych i pełnych przygód wakacji rodzinnych. Nasze biuro podróży zaspokoi najbardziej wyszukane preferencje Klientów.
Oferujemy relaks na najpiękniejszych plażach świata, nurkowanie i sporty wodne, ekscytujące safari w Afryce, spotkania z fascynującą kulturą i historią krajów azjatyckich i wiele innych. Wybieramy wyłącznie hotele oferujące znakomitą atmosferę, luksusowe warunki i doskonałą obsługę klienta.

Memories Vacations posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem Z/16/2014 oraz gwarancję ubezpieczeniową AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: luksusowe wakacje, luksusowe wycieczki

Stronę odwiedzono: 6037 razy.
Aktualizacja: 2014-07-24 15:51:28
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 2

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
albert222
tym http://www.bielsko.biala.pl/userfiles/podmioty_galerie/3151/140620930399718600.jpg
2016-09-14, 11:25
Ocena: 50%
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
albert222
Ciekawe czy w tym miejscu każdy domek ma swoje wejście do wody :D
2016-09-14, 11:25
Ocena: 50%
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..