REKLAMA

PNBU "BT" Teresa Buzińska

W wieloprofilowej działalności szkoleniowej proponujemy kompleksową ofertę wszystkim dążącym do rozwoju zawodowego i osobistego. Oferowane tematy są efektem doświadczeń jakie zdobywamy z pokorą od 1994 roku.

PNBU "BT" Teresa Buzińska
Finanse, zarządzanie, marketing
ul. Inwalidów 2c
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (33) 812 91 00
fax: (33) 812 91 22
http://www.bt.bielsko.pl

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z realizowanymi tematami umieszczonymi na naszej stronie www.bt.bielsko.pl w panelu kategorie szkoleń. W ramach każdej kategorii współpracujemy z grupą profesjonalnych wykładowców podlegających bieżącej ocenie uczestników szkolenia – to kreatywni, wysokiej klasy specjaliści, praktycy z talentem pedagogicznym i życzliwym podejściem do słuchaczy. Podobnie życzliwe podejście prezentują nasi pracownicy dbając o stronę organizacyjną oraz przyjazną atmosferę. Niewątpliwym atutem naszych szkoleń jest mała liczebność grup sprzyjająca aktywnemu uczestnictwu, swobodnej wymianie doświadczeń oraz efektywnym konsultacjom.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do wszystkich firm, instytucji, jak i osób prywatnych, proponując szeroki wachlarz szkoleń i kursów doskonalących umiejętności niezbędne w środowisku zawodowym. Szczegółowe oferty znajdą Państwo na naszej stronie w poszczególnych kategoriach szkoleń:

  • Prawo pracy, płace, ZUS
  • Podatki, Rachunkowość
  • Finanse publiczne
  • Zarządzanie, Sprzedaż, Obsługa klienta

Siedziba „BT” mieści się w zabytkowym budynku położonym w centrum miasta z dogodnym dojazdem. Nasi słuchacze mogą korzystać z 5-ciu sal dydaktycznych wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Część pomieszczeń, w tym certyfikowane laboratorium ECDL, usytuowana jest na parterze i dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Szkolenia w formie otwartej realizowane są w Bielsku-Białej, Katowicach, Opolu, Krakowie, Wrocławiu i innych miastach, natomiast kursy i szkolenia zamknięte czyli dla danej firmy lub instytucji realizowane są zgodnie z życzeniem Klienta, który wyznacza ramy czasowe, termin oraz miejsce usługi szkoleniowej.

Przedsiębiorstwo „BT” posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Województwa Śląskiego oraz akredytację Śląskiego Kuratora Oświaty. Ponadto jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych stosującym Kodeks Dobrych Praktyk, członkiem założycielem Polskiej Izby Ekologii oraz Stowarzyszenia Konsultantów Ocen Środowiskowych, jak również wieloletnim laureatem tytułu Przedsiębiorstwa Fair Play i Solidnej Firmy.

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę


Stronę odwiedzono: 4905 razy.
Aktualizacja: 2014-02-11 12:31:45
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..