REKLAMA

Sklep z fotografią

SKLEP Z FOTOGRAFIĄ - panele kuchenne, łazienkowe pcv, fototapety, obrazy na płótnie (canvas)

Sklep z fotografią
Dekoracje
ul. Grodziec 139
43-386 Grodziec
tel.: 795 209 223
http://www.sklepzfotografia.pl

Oferujemy panele kuchenne pcv - alternatywę dla paneli szklanych, lacobelu, płytek ceramicznych.Panele pcv idealnie sprawdzą się także w łazienkach.

BEZPŁATNA DOSTAWA W BIELSKU-BIAŁEJ!

Posiadamy własną, autorską bazę zdjęć do wystroju wnętrz. Istnieje możliwość wydrukowania własnych zdjęć, grafik (służymy pomocą w przygotowaniu fotografii do druku).


Jak zamówić? Wyślij zdjęcie na adres: [email protected], podaj jaki rozmiar obrazu, fototapety Cię interesuje. W odpowiedzi otrzymasz informację na temat terminu realizacji i ceny. Zweryfikujemy także plik zdjęcia pod kątem jakości wydruku. Po Twojej akceptacji rozpoczniemy produkcję.


Zapraszamy!

Galeria:


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: sklep z fotografią bielsko, sprzdaż zdjęć bielsko, profesjonalne zdjęcia bielsko,druk banerów bielsko, foroobrazy bielsko,zdjęcia na płytach pcv bielsko, fotoksiążki bielsko, faotoksiążka bielsko, podłogi z nadrukiem bielsko
Grupa: Dekoracje

Stronę odwiedzono: 9024 razy.
Aktualizacja: 2019-10-30 20:47:54
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..