REKLAMA

Nauka gry na skrzypcach Metodą Suzuki

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 3-go roku życia wraz z rodzicami. "To, co my, dorośli, nazywamy nauką, dla dzieci może być fascynującą zabawą." - Katarzyna Rojkowska

Nauka gry na skrzypcach Metodą Suzuki
Zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży
ul. Braci Gierymskich 5
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 601396098
http://www.suzukibielsko.pl

Metoda Suzuki to doskonała zabawa dla maluchów. W trakcie zajęć indywidualnych i grupowych dzieci odkrywają radość z gry, jednocześnie dbając o najwyzszą jakość wykonawczą.

NUTKOWO

Nutkowo to miłe i kameralne miejsce, w którym wszyscy dobrze się znamy, a na lekcjach panuje miła, rodzinna atmosfera. U nas w centrum uwagi zawsze jest dziecko, a zajęcia zawsze dostosowane są do jego wieku i umiejętności.

Na cykl zajęć składaja się lekcje indywidualne i grupowe oraz dodatkowe, takie jak spotkania dla rodziców oraz zajęcia teoretyczne dla uczniów zaawansowanych. Istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu.

Zajęcia w Nutkowie prowadzi p. Małgosia, prywatnie mama dwójki małych dzieci. Posiada akredytację ESA (Europejskie Stowarzyszenie Suzuki). Absolwentka studiów dziennych Akademii Muzycznej w Katowicach o specjaności - skrzypce.

METODA SUZUKI

Twórca Metody, Shinichi Suzuki uważał, że wszyscy rodzimy się w jakiś sposób utalentowani i to od wpływu środowiska zależy, czy uda nam się ten talent odpowiednio rozwinąć. Shinichi Suzuki wierzył, że gdyby wszystkie dzieci dostały taką możliwość, świat mógłby być lepszym miejscem. Miejscem piękniejszym, pełnym wrażliwych i szczęśliwych ludzi o otwartych umysłach i szczerych sercach.

Metoda Suzuki, opiera się na najdoskonalszym procesie pedagogicznym jakim jest nauka mowy ? naszego języka ojczystego. Każde japońskie dziecko mówi po japońsku. To oczywiste, ale czy nie świadczy o ogromnym potencjale, jak drzemie we wszystkich dzieciach na całym świecie?
Suzuki wykorzystał również dwie podstawowe prawdy o dzieciach ? to, że chętnie uczą się nowych rzeczy jeśli dobrze się przy tym bawią oraz to, że kochają naśladować rodziców. Właśnie dlatego rola rodziców jest tak istotna w Metodzie Suzuki.

Metoda Suzuki to nie tylko nauka gry na instrumencie. To wszechstronny rozwój, budowanie poczucia własnej wartości, uwrażliwienie na piękno otaczającego świata. Tak wczesne nauczanie ma znaczący wpływ na rozwój innych zdolności, w tym matematycznych i językowych. Pozwala rozwinąć pamięć, koordynacje ruchu, motorykę, wspomaga koncentrację. Amerykańskie badania jednoznacznie wskazują rolę muzyki jako środka wybitnie sprzyjającego i stymulującego rozwój mózgu.

Metoda Suzuki działa z wielkim powodzeniem od kilkudziesięciu lat na całym świecie. Wychowała miliony znakomitych skrzypków, z których najlepsi stali się laureatami najwiekszych światowych konkursów skrzypcowych, koncermistrzami najlepszych orkiestr. Wychowankowie Metody, którzy wybrali dla siebie inną drogę życiową mogli zostać kimkolwiek zechcieli - lekarzami, fotografami, nauczycielami. Jednak wszystkich łączy miłość do muzyki. Wcześniejsza edukacja muzyczna nie kojarzy się im z traumą nudnych zajęć i wielogodzinnych ćwiczeń. Muzyka pozostała w ich sercach, a dzięki nauce gry na skrzypcach nauczyli się pracy nad sobą, dążenia do doskonałości, szacunku do pracy swojej i innych.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: nauka gry na skrzypcach, nauka gry na skrzypcach bielsko, zajęcia dla dzieci, nauka gry dla dzieci, zajęcia dla dzieci bielsko, nauka gry dla dzieci bielsko, nauka gry metodą suzuki, nauka gry metodą suzuki bielsko

Stronę odwiedzono: 6220 razy.
Aktualizacja: 2018-06-12 11:37:50
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

LogowanieFacebook  Logowanie przez Facebook


brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..