REKLAMA

FAIRTRADE

 Być zdrową, pełną energii osobą -  co zrobić by to osiagnąć ?

FAIRTRADE
Zdrowa żywność, dietetycy
ul. Czeladnicza 9a
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się

Proponuję kilka rodzajów diet:

Dieta Lekka - najlepsza dieta dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów ale także wszystkich chętnych, którzy chcą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie wątroby, trzustki ,woreczka żółciowego, układu krwionośnego.

Dieta Zrównoważona - dieta dla wszystkich zdrowych osób, które pragną pozbyć się w naturalny sposób zbędnych kilogramów.

Dieta Niskotłuszczowa wegetariańska - dieta dla wegetarian, semiwegetarian i wszystkich, którzy lubią diety z urozmaiconym jadłospisem a także interesują się zdrową żywnością. Jest to dieta zdrowego serca polecana szczególnie dla osób cierpiących na chorobę wieńcową


Dieta Stabilizacja wagi - dieta dla wszystkich, którzy nie chcą przytyć i chcą być zdrowi.
Brak ograniczeń w ilościach spożywanych produktów i możliwość ich kombinacji sprawia że jedzenie staje się prawdziwą przyjemnością bez obaw o przybieranie na wadze.

Dieta Podkręcanie metabolizmu - dieta dla tych, którzy chcą zrzucić parę kilogramów i utrzymać odpowiednią wagę oraz tych, którzy się odchudzili, a mają skłonność do tycia.

Dieta Chińska Pięciu Przemian - dieta dla zdrowych osób, które chcą jak najdłużej pozostać w tym stanie. Wzmaga witalność i siłę życiową, zdolność odprężania się i odczuwanie zadowolenia.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: odpowiednia dieta, odpowiednia diety bielsko, diety, diety bielsko, dobre diety, dobre diety bielsko, dobra dieta, dobra dieta bielsko

Stronę odwiedzono: 5284 razy.
Aktualizacja: 2018-06-15 13:38:00
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..