REKLAMA

Auto-Gaz Beskid

Profesjonalny montaż instalacji gazwych LPG i wodorotlenwych HHO. Mechanika samochodowa.

Auto-Gaz Beskid
Mechanika pojazdowa, elektromechanika
ul. T.T.Jeża 11
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 508 872 228
http://www.autogaz-beskid.com.pl

Poszukiwania paliw alternatywnych zastępujących benzynę czy olej napędowy jawią się ostatnio jako konieczność wobec stale rosnących cen tych paliw i wciąż ostrzejszych wymagań ekologicznych. Jednym z takich paliw jest gaz płynny LPG - liquefied petroleum gaz będący mieszaniną propanu i butanu.

Oferujemy Państwu profesjonalny i w dobrej cenie montaż instalacji gazowej LPG, specjalnie dobrany do danego samochodu. Dobieramy najlepsze podzespoły do danej instalacji, używamy najlepszych markowy części. Bo po co "bawić" się w reklamacje - My i Wy mamy spokój.
W naszej ofercie gazowej m.in. znajduje się: wymiana zbiorników - najtaniej w Bielsku; naprawa i regulacja listw wtryskowych; wymiana reduktorów; sprzedaż poszczególnych części; przeglądy i regulacje instalacji.
Mamy programy do 90% instalacji!

U nas tak że możesz przygotować samochód do okresowego przeglądu technicznego oraz naprawić mniejsze lub większe szkody. Naprawiamy układy hamulcowe, napędowe, zapłonowe, kierownicze, chłodzenia itp...

Promocja! Wymiana olejów 30zł

Zamiast jeździć po kilku mechanikach u nas zrobisz wszystko kompleksowo.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: instalacje gazowe w samochodach, instalacje gazowe w samochodach bielsko, mechanika pojazdowa, mechanika pojazdowa bielsko, montaż instalacj gazowej, montaż instalacji gazowej bielsko, montaż instalacji gazwych LPG i wodorotlenwych HHO, montaż instalacji gazwych LPG i wodorotlenwych HHO bielsko,

Stronę odwiedzono: 7664 razy.
Aktualizacja: 2018-05-25 13:28:41
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..