REKLAMA

Szkoła Pływania NEMO

Początki naszej firmy sięgają roku 1993. Rozpoczęliśmy od nauki pływania dzieci i młodzieży

Szkoła Pływania NEMO
Usługi dla dzieci, rekreacja
ul. Goleszkowska 4/57
43-300 Bielsko Biała
Skontaktuj się

Nasza firma powstała w roku 1993. Zaczynaliśmy od nauki pływania dla dzieci i młodzieży. Wraz z zdobytym doświadczeniem, poszerzaliśmy zakres naszych usług kolejno o szkolenia żeglarzy, motorowodniaków, a w okresie zimowym narciarstwo. Od roku 1997 szkolimy także kadry ratownicze WOPR.

W kolejnych latach organizowaliśmy obozy żeglarskie i rekreacyjno ? sportowe na Mazurach, w miesiącach letnich, natomiast w sezonach zimowych obozy narciarskie. I tak zostało do dnia dzisiejszego. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie umożliwia nam stworzenie optymalnych warunków do nauki w danym zakresie. Dopasowujemy je do indywidualnych warunków, dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Proponujemy doskonałej jakości usługi zgodne z oczekiwaniami klientów. Zajęcia przeprowadzane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorską i trenerską z sporą praktyką.

Każda osoba, która zainteresowana jest zajęciami w naszej szkole pływania, jest serdecznie proszona o kontakt telefoniczny.

Tagi: Nauka pływania, nauka pływania Bielsko, rekreacja, rekreacja Bielsko, nauka narciarstwa, nauka narciarstwa Bielsko, szkolenia żeglarskie, szkolenia żeglarskie Bielsko

Stronę odwiedzono: 5186 razy.
Aktualizacja: 2018-04-27 13:37:22
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..