REKLAMA

Importitalia

Nasza Hurtownia prowadzi sprzedaż ponad dwustu modeli torebek, co dwa tygodnie poszerzamy swoją ofertę o dodatkowe modele! Na rynku już od 26 lat!

Importitalia
Galanteria skórzana, torebki
ul. Grabecznik 2
43-300 Bystra
Skontaktuj się

Importitalia Hurtownia Torebek jest przedsiębiorstwem, które swoją działalność rozpoczęło na początku lat dziewięćdziesiątych zeszłego roku w Bielsku Białej. Już od dwudziestu sześciu lat proponujemy swoim klientom najmodniejsze wzory torebek!

Dzięki doskonałej jakości proponowanych przez nas wyrobów, przystępnym ceną, oraz niedługimi terminom dostaw i profesjonalnej obsłudze, pozyskaliśmy klientów zarówno z Polski jak i spoza granic naszego kraju.

Jednym z naszych celów jest stałe wzbogacanie oferty, dlatego pomimo tego, iż w naszej ofercie znajduje się ponad dwieście modeli torebek, co dwa tygodnie wzbogacamy swoją ofertę o nowy towar.

Na pewno znajdą Państwo u nas to, czego Państwo poszukujecie, czyli piękne, nietypowe wzory torebek.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.

Galeria:
Tagi: Torebki, torebki Bielsko, torebki damskie, torebki damskie Bielsko, hurtownia torebek, hurtownia torebek Bielsko, torebki skórzane, torebki skórzane Bielsko.

Stronę odwiedzono: 7418 razy.
Aktualizacja: 2018-05-08 10:50:37
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..