REKLAMA

KLIMA L

Firma KLIMA L powstała już w roku 1999 jako firma handlowa, swoją siedzibę ma w Bystrej.

KLIMA L
Klimatyzacja, wentylacja
ul. Promienista 18
43-360 Bystra Śl./Bielsko-Biała
Skontaktuj się

Podczas pierwszego okresu działalności, zajmowała się w dużej mierze kompletacją oraz dostawą urządzeń klimatyzacyjnych pod działy wykonawstwa oraz montażu. Obecnie zajmuje się całkowitą obsługą klienta, od doradztwa, poprzez projektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie urządzeń.

Rozwój przedsiębiorstwa dotyczy także naszej oferty, która obecnie obejmuje również systemy wentylacyjne oraz chłodnicze.
Siedziba główna przedsiębiorstwa znajduje się w Bystrej Śląskiej. Przedsiębiorstwo prowadzi stałą współpracę z profesjonalnymi firmami handlowo? usługowymi, które świadczą swoje usługi w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu na terenie całego naszego kraju.

Firma KLIMA-L z siedzibą w Bystrej powstała już w 1999 roku, jako firma handlowa. W pierwszym okresie działalności KLIMA-L zajmowała się głównie kompletacją i dostawą urządzeń klimatyzacyjnych pod dział wykonawstwa i montażu. Obecnie firma KLIMA zajmuje się kompleksową obsługą klienta ? od fachowego doradztwa projektowego, poprzez dostawę do montażu i uruchomienia urządzeń. Rozwój firmy nie dotyczy tylko zakresu wykonywanych usług, ale również podejmowanych tematów.

W dniu dzisiejszym oferta obejmuje również systemy wentylacyjne oraz systemy chłodnicze.

Tak jak wspomniano powyżej firma KLIMA-L oferuje swoim klientom usługi w zakresie sprzedaży urządzeń, kompletnego projektu, montażu, serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Przedsiębiorstwo jest bezpośrednim przedstawicielem japońskiego koncernu DAIKIN w Polsce.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Galeria:
Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: klimatyzacja, klimatyzacja Bielsko, wentylacja, wentylacja Bielsko, montaż klimatyzacji, serwis klimatyzacji, naprawa wentylacji, serwis wentylacji, instalacja klimatyzacji, instalacja wentylacji

Stronę odwiedzono: 4108 razy.
Aktualizacja: 2018-04-27 11:14:33
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 2

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
Ukryty
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
2016-03-02, 11:29
Avatar
Ukryty
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
2016-03-02, 10:50

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..