REKLAMA

KLIMAT

Nasza firma istnieje na rynku od 1994 roku, zajmuje się montażem oraz dystrybucją nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Naszym celem jest spełnienie wymagań naszych klientów, zapewnienie komfortowych warunków pracy oraz wypoczynku.

KLIMAT
Klimatyzacja, wentylacja
ul. Cieszyńska 365
43-383 Bielsko Biała
Skontaktuj się

Przedsiębiorstwo Klimat funkcjonuje na rynku od roku 1994. Zajmuje się dystrybucją oraz montażem nowoczesnych systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

Firma Klimat jest odzwierciedleniem pewnych wyobrażeń, a także przemyśleń i idei jakie w swoim czasie pochłaniały jej założyciela. Myślą przewodnią od zawsze było, jest i będzie zagwarantowanie jak najlepszych warunków pracy i wypoczynku, przez dbanie o prawidłowe przygotowanie powietrza w budynkach, pomieszczeniach, w których przebywamy.

By osiągnąć tak postawiony cel, niezbędnym jest dostarczenie nowoczesnych urządzeń, które są połączeniem współczesnej myśli technicznej z propagowaniem najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie ochrony środowiska.
Jest to motyw przewodni ludzi pracujących w firmie Klimat, która swoją siedzibę ma w Bielsku ? Białej na ulicy Cieszyńskiej.

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: klimatyzacja, klimatyzacja Bielsko, wentylacja, wentylacja Bielsko, montaż klimatyzacji, serwis klimatyzacji, naprawa wentylacji, serwis wentylacji.

Stronę odwiedzono: 4559 razy.
Aktualizacja: 2018-04-27 11:19:03
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 1

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
Ukryty
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
2016-03-02, 10:51

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..