REKLAMA

Central Investment Group Sp. z o.o.

LUXoffice.pro kieruje swoją ofertę zarówno do firm dopiero rozpoczynających działalność i dysponujących niewielkim budżetem, jak również do tych, którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biura.  

Central Investment Group Sp. z o.o.
Firmy doradcze
ul. Moniuszki 4
43-400 Cieszyn
Skontaktuj się

LUXoffice.pro kieruje swoją ofertę zarówno do firm dopiero rozpoczynających działalność i dysponujących niewielkim budżetem, jak również do tych, którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biura. Lokal, meble, sprzęt biurowy to relatywnie duży wydatek dlatego optymalnym rozwiązaniem w kategoriach finansowych jest wirtualne biuro.

"Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej obsługi dla środowiska biznesowego"

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla firm, które pragną usprawnić swoje funkcjonowanie. Prowadzenie własnej firmy dzięki świadczonym przez LUXoffice.pro profesjonalnym usługom księgowym jak i kompleksowej obsłudze biurowej będzie proste jak nigdy dotąd. Poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań będziecie Państwo zdolni by w sposób krótkotrwały i opłacalny osiągać zamierzone przez siebie cele i efekty. Aby to osiągnąć wystarczy odwiedzić nas w samym sercu Warszawy, Cieszyna lub Sanoka.

Tylko z LUXoffice.pro znajdziesz profesjonalne a jednocześnie kompleksowe rozwiązania odbioru korespondencji, adresu do rejestracji spółki obsługi sekretarskiej czy concierge. Naszą ofertę jednocześnie rozszerzyliśmy o profesjonalne biuro księgowe w Warszawie, Sanoku oraz Cieszynie jak również zadbamy o twój wizerunek zewnętrzny poprzez zaprojektowanie i wykonanie twojego logotypu, strony internetowej, portalu, sklepu internetowego czy materiałów identyfikacji wizualnej. Biorąc pod uwagę jednocześnie twój czas zajmiemy się także budowaniem wizerunku twojej marki poprzez prowadzenie efektywnej kampanii marketingowej: pozycjonowanie stron, prezentacje firmowe, prowadzenie facebooka, twittera itd.

Będąc naszym klientem otrzymujecie Państwo do dyspozycji wyposażone eleganckie biura, gotowe na każde państwa przybycie. Nasi pracownicy zajmą się Państwa sprawami, łącząc profesjonalizm i szybkość w działaniu, a gdy będzie potrzeba wydrukowania prezentacji, laminowania czy bindowania możecie być Państwo pewni iż zrobimy to profesjonalnie, kompleksowo i najlepszej cenie na rynku.

Dla kogo są nasze usługi?

Swoją ofertę kierujemy do przedstawicieli wolnych zawodów, lekarzy, przedsiębiorców, samo zatrudnionych oraz wszystkich osób, dla których aktywność zawodowa wiąże się z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, zarówno działając jako podmioty prawa cywilnego jak i handlowego.

Zapraszamy również do współpracy podmioty zagraniczne chcące posiadać swoje biuro na terenie Polski.

Współpracując z nami nie musisz martwić się o utrzymanie biura, posiadanie urządzeń biurowych, opłaty eksploatacyjne, zatrudnienie, prowadzenie księgowości, prowadzenie kalendarza spotkań lub wizyt. Dodatkowo zapewnimy wsparcie przy tworzeniu strony internetowej oraz udzielimy porady prawnej.

SKONCENTRUJ SIĘ NA PROWADZENIU WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI, RESZTĘ ZOSTAW NAM

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami

Serdecznie zapraszamy!

LUXoffice.pro - Wirtualne Biuro Wrocław, Cieszyn, Sanok, Warszawa

Galeria:


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: wirtualne biuro, wirtualne biuro bielsko, biuro wirtualne, biuro wrtualne bielsko, pomoc w obniżeniu kosztów, pomoc w obniżeniu kosztów bielsko, działalność gospodarcza, dziłalność gospodarcza bielsko,

Stronę odwiedzono: 5640 razy.
Aktualizacja: 2018-06-05 12:54:34
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..