REKLAMA

Studio tatuażu EFFECT BIELSKO-BIAŁA

Jesteś prawdziwym entuzjastą tatuażu, który pozwoli ci wyrazić siebie? A może interesuje cię piercing? To trafiłeś pod właściwy adres Studio Tatuażu Efekt. Nasz salon swoją ofertę kieruje do ludzi z pasją i pomysłem na siebie. Projektujemy wzory na indywidualne zamówienie klienta oraz posiadamy bogaty wybór wzorów, które staną się źródłem satysfakcji dla ciebie jak i dla nas.

Studio tatuażu EFFECT BIELSKO-BIAŁA
Studia tatuażu
ul. Barlickiego 6
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się

Nasz salon znajduje się w samym centrum Bielska-Białej. Działamy na rynku od 2001 roku i możemy poszczyćić się 8 letnim doświadczeniem w tatuowaniu. W naszym studiu panuje przyjacielska atmosfera, dlatego możecie się czuć swobodnie i zawsze służymy fachową radą.

Poziom artystyczny, techniczny i estetyczny, pozwala nam na wykonywanie wyjątkowych i niepowtarzalnych tatuaży. Zawsze swoich klientów stawiamy na pierwszym miejscu, a Wasze opinie i sugestie bierzemy pod uwagę. Serdecznie zapraszamy do galerii projektów tatuażu.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: studio tatuażu, Studio tatuażu bielsko, tatuaż, tatuaż bielsko, tanie tatuaż, tani tatuaż bielsko, dobre studio tatuażu, dobre studio tatuażu bielsko, ładny tatuaż, ładny tatuaż bielsko, dobry tatuaż, dobry tatuaż bielsko,

Stronę odwiedzono: 4375 razy.
Aktualizacja: 2012-12-28 11:23:27
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..