REKLAMA

Restauracja WIRTUOZERIA

Wirtuozeria to nie tylko świetna restauracja i rzemieślniczy browar na Błoniach, ale także ekskluzywny catering na terenie Bielska-Białej i okolic.

Restauracja WIRTUOZERIA
Catering
ul. Pocztowa 39
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 822 25 00 509 40 20 20
fax: 33 811 44 66
http://www.hotelnabloniach.pl

Dowieziemy dla Państwa na wskazany adres przekąski w ramach przerwy kawowej, jak i kilkudaniowe posiłki czy wykwintne przysmaki na wystawne przyjęcie. Obsługujemy kameralne przyjęcia kilkuosobowe, jak i masowe imprezy komercyjne. Dowozimy lunche dla pracowników.

Zaopatrujemy zarówno mniejsze i skromne przyjęcia rodzinne, jak i duże gale czy konferencje biznesowe, imprezy integracyjne. Gwarantujemy, że nasz catering dotrze na czas, produkty będą najwyższej jakości a całość elegancko podana. Rozumiemy doskonale, iż każde wydarzenie jest na swój sposób wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego też zarówno menu, jak i wszelkie szczegóły dotyczące przebiegu imprezy są indywidualnie omawiane z Klientem, aby sprostać jego potrzebom i wymaganiom. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską i opiekę menadżera podczas trwania imprezy.

Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala nam sprawnie i profesjonalnie przygotowywać catering dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy wyśmienitą kuchnię, różnorodne menu. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb Klientów. O naszych wyjątkowych bufetach krążą doskonałe opinie (referencje dostępne na życzenie).

Organizujemy catering na terenie województwa śląskiego. Miejsce nie ma znaczenia: dojedziemy do Państwa firmy, domu, w plener. Zapraszamy również do naszej stołówki ATH – na Akademii Techniczno-Humanistycznej na 3 piętrze na pyszne obiady domowe.

Sprawdź NAS! ZAPYTAJ O OFERTĘ:

[email protected] Mieszko Wolak tel.+48 510 20 40 10

[email protected] Dariusz Pyka tel.+48 509 40 20 20


Stoi za nami wieloletnie doświadczenie zdobyte dzięki prowadzeniu lokali gastronomicznych, liczni zadowoleni Goście, którzy zostali naszymi stałymi klientami, ciągły rozwój i dostosowywanie firmy do oczekiwań naszych Gości.Galeria:
Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: catering bielsko, catering, organizacja imprez, organizacja imprez bielsko, bankiety, bankiety bielsko, catering dla firm, catering dla firm bielsko, katering, katering bielsko, wigilie firmowe, wigilie firnowe bielsko, komunie, sala na komunie bielsko, sala na komunie, komunie, dobry catering, dobry katering bielsko, firma cateringowa, firma cateringowa bielsko
Grupa: Catering

Stronę odwiedzono: 11180 razy.
Aktualizacja: 2020-03-12 11:15:09
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 3

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

LogowanieFacebook  Logowanie przez Facebook


Avatar
Zdegustowani byli klienci
Opieszalosc 2 menadzerow ujmuje mocno lokalowi. Zdawaloby sie ze klient nasz pan, ale nie przy tych 2 panach.
2015-04-08, 22:39
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
Wimex
Impreza URATOWANA!!! Było super! Impreza Październikowa została uratowana przez gorące jedzonko prosto z Wirtuozerii! Polecam tę firmę!
2012-11-05, 20:25
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
Marek
Jadłem ostatnio z żoną obiad. Wyśmienicie. :-)
2012-05-07, 20:33
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..